SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Tym razem bez napinki SPAM dziewczynki %-) **** SPAM ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163503

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
ty no ****a tragedia na wakacje chce sie ladnie sciac ale musi byc te 48 bo jak to ****a z mniejsza lapa sie pokazac miin 47 no ja ******le w****iony jestem teraz nogi rosna jak **** teraz z treningu na trenig a bicepsa bym na***al najchetniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Darek mlodzi jestescie to nie rozumiecie ukladow ukladzikow https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] i czemu logo sfd tam jest i czemu logo sfd tam jest i czemu logo sfd tam jest [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510
sfd już niczym mnie nie zadziwi

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
dobre, ciekawe co na to zarzad sfd
zglosic to czy nie zglosci?o to jest pytanie

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5129 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21510


taa tylko spróbuj

eat and train, eat and train and never be the same again =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136


c

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
panowie powiem wam ze zdrowo po***any jestem
ale **** w****ilem sie dzis angole spac niebeda wyszedlem na chwile do kuchni to mnie glowa rzoblalo slychac tylko lupanie w sicane wspolczuje tez lasce co sasiadem moim jest a podlaczylem 2 glosniki tylko i tube bo niemam jak podlaczyc rear i centera:D heeheheheh
wogbole to pozdrawiam wszystkich spamerow rosnijcie w pokoju koksujcie se kase zarabiacje smiejscie duzo i woogle zeby fajnie byo w zyciu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
a co ty dzis takie moraly central walisz?wyjezdzasz gdzies czy jak?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jade do koksladnu za***ac bombe moja ostatnio 50letnia hahahahaahhahahahaahahaahahhhahahahahahahaha i **** 20 gram testa week a tak powaznie to **** dobry humor mam dostalem z marketingu b12 za***iscie szczelsiwy jestem dzis mialem ekonomie szacuje miedzy b-c chcialbym b i oogolnie to ****a trzeba przy***ac troche bo mizernieje. tera tylko w pon nogi robilem bo sie uczylem a wogole to godzien spalem w nocy i **** niechce mi sie spac a jeszcze pracowalem dzis ale cisne chyba bo narkotyki ide jakies bo nei zazne dzis czuje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

1 cykl

Następny temat

pytanie z innej beczki lecz dotyczace tego dzialu

WHEY premium