SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Spam param pam pam %-)***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 130084

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
czy motorem łatwiej jest stracic zycie niz samochodem ??

hmm... no na pewno w zderzeniu osobówki z motorem bardziej ucierpi motocyklista ale tez i do takich wypadków dochodzi stosunkowo rzadko a na pewno jest ich mniej niz wypadków osobówka - osobówka... tylko ze wypadki z udziałem motoru sa zazwyczaj bardzo "efektowne" i dlatego sa nagłasniane przez media bo to sie łatwo sprzedaje, takie zdjecia roztrzaskanego motoru lezacego jakies 50 m od martwego motocyklisty w czarnym worku, ludzie to łykaja bo takie obrazki działaja na wyobraznie i jescze bardziej utrzymuja stereotypy

- wiekszosc wypadków z motorem konczy sie smiercia motocyklisty ale jest ich mniej
- w osobówkach tez gina ludzie i wiecej jest takich wypadków

wiec ??

to chyba nie wazne czym bede jechał motorem czy osobówka... bo smiertelnych wypadków wychodzi mniej wiecej po połowie a co do liczby wypadków na motorze to przeciez dochodzi do tego jeszcze w niektórych przypadkach głupi rozum motocyklisty i brak jakielkowiek wyobrazni, wsiada taki co ma nasrane w bani i udaje kozaka cisnie na swoim pierwszym wymarzonym motorku 250 i zatrzymuje sie na drzewie na jakiejs wiosce bo tam ich ginie najwiecej z tego co mi wiadomo... wiec odjac ta liczbe takich posranców wychodzi ze motor jest bezpieczniejszy

HURRAA !!

ide na egzamin.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
powodzenia
mowisz ze socjologia taka nieciekawa? a ja chcialam isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Nioonia - strasznie nieciekawa... ale to choloernie nieciekawa :/

chociaz wydaje mi sie ze powinienem zaliczyc ten egzamin jakis taki łatwy zestaw pytan mi sie chyba trafił o bym sie nie pomylił...

a teraz na meczyk !! zapic banie... a rano spowrotem na uczelnie na szczescie jutro nie musze nic pisac bo Pedagogike Czasu Wolnego (przyjemna nazwa przedmiotu prawda ?? ) mam juz zaliczona

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Matrix masz racje nie sprecyzowałem najgorsi są niedzielni kierowcy, uczniowie w L kach, i dziadki o kobietach(nie wszystkich) i ludziach któzy nie umieja sie z samochodem obchodzić nie wspominając

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
idę sobie wypić

depresja mi się nasila

może to będzie ucieczka od tego choć na chwilę...

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
matrix jasne, moze w takim razie ekonomia i te sprawy ciekawsze?
na razie mysle o public relations no a jak sie nie uda to do pracy i na roczny kurs charakteryzacji i wizazu

50$ <przytul>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Michał - a Ty czym jezdzisz ??


Nioonia - o dziwo to Ekonomie tez mam

i powiem Ci ze na pewno ciekawsza niz Socjologia i to wcale nie dlatego ze pani od eko. potrafi zainteresowac słuchaczy swoim ładnym ciałem chociaz tez...

ale jednak ekonomia jest trudniejsza i to duzo trudniejsza...

a ja mam i tak tylko podstawy wiec program jest okrojony

ale co kto lubi... a public relations - ciekawe <yes> nawet bardzo mi sie wydaje.

---

mi sie i tak dzis najbardziej Historia sztuki podobała jak był temat o rzezbach i o muzeach ze nie wolno tam niczego dotykac itd. i po dłuzszej chwili ciszy gdy wykładowca zbierał mysli zeby zaczac kolejne zdanie studentka Monika sie wyrwała i mówi: "Ale jednym palcem to sobie mozna TAM dotknąc" - beczałem ze smiechu jak kazdy który sobie jedno z drugim szybko połaczyl potem juz kazdy beczał


Dolar - przejdzie Ci https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] wypij za sfd.pl wypij za sfd.pl wypij za sfd.pl [img]../../buziaki/14.gif" alt="" />

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2008-10-12 00:29:33

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
samochodem
jutro mam test z matematyki a od rana nie mogę sie zmobilizować zeby ksiazke otworzyć co jest ze mną nie tak

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
czesc i czołem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
czesc jak tam weekend?

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

laseroterapia a trądzik

Następny temat

lipo chyba?

WHEY premium