SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! DOSTAWA ZA 1 ZŁ !!! - PROMOCJE

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10352

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
xmejux: Hm podpowiedź, na pewno nie drobny sprzęt. Ten sprzęt-niespodzianka to jeden z podstawowych do domowej siłki

Z aktualności co do promocji, sprzedaliśmy wszystkie zapasy drążka HD12 w promocyjnej dostawie za ZETA. W tym momencie pracujemy jeszcze nad nowymi promocjami, będę podawać info na bieżąco :).

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-11-18 11:15:48

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
czyli nie ma juz drazka hd12 w promocyjnej ofercie ?? bo mam juz na mailu ulozone zamowienie tylko czekalem na wyplate dalo by sie cos z tym zrobic ? ładny projekt zrobiłem na konkurs

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
To zalapałem sie wczoraj chyba jako jeden z 3 ostatnich (mowie o aukcji na allegro:D)

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1121 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27996
a ja zlozylem zamowienie juz jakis czas temu ale czekalem na kase i przegapilem ale moze jeszcze sie uda

"Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
brolly112: Negocjuj z opiekunką Twojego zamówienia :) Bo ja kurcze nie zdziałam dużo w tym temacie. Ale nie mówię że jeszcze nie będzie promocji ;)

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Z dniem dzisiejszym zakończyliśmy promocyjną dostawę za ZETA na:

- Ławkę płaską Kelton HOME Esus
- Ławkę skośną Kelton HOME HL13
- Drążek do sufitu Kelton HOME HD9

Za to szykujemy NOWE PROMOCJE ZA ZETA już niedługo pojawi się oferta

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Od dziś możecie złowić z dostawą za ZETA ławkę Scotta w kolorze konstrukcji białym, tapicerki czarnym! Sprzęt tylko 249 zł a w naszym sklepie dostawa 0 zł

Kelton HOME ławka Scotta (czarno-biała)
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/773




Link do aukcji -> http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=ŁAWKA+MODLITEWNIK (BICEPS)

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2010-11-23 12:05:30

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Witam dzieje sie tam cos w sprawie tego drążka? Jakis orientacyjny termin wysyłki?

numer zamówienia: 27240

Pozdrawiam

Napisze tutaj bo w BOK narazie bez odpowiedzi

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
macio09 Dam info do BOK z prośbą o kontakt. W ich imieniu przepraszam że musisz tak długo czekać ;) Na pewno opiekunka Twojego zamówienia się z Tobą skontaktuje

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Dostałem jednego maila (bo drugi najwyrazniej nie doszedł) i zostałem poinformowany ze byl kontakt telefoniczny , ale telefon od srody lezy na silowni wiec do jutra wieczora nie mam mozliwosci odebrania.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Domowa siłownia 1200 PLN

Następny temat

Łydkownica PM4

WHEY premium