SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zwichnieta rzepka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 91
Witam, dwa lata temu mialem zwichniętą rzepkę i chyba naderuszone wiezadla w kolanie. Noga wtedy strasznie zapuchla i mialem robiona punkcje dalsze leczenie nie bylo możliwe bo wiazalo sie z operacja. Nie mogłem tej nogi wyprostowac. Zaleczona dzialala dwa lata ostatnio za duzo biegalem oslabilem ja i wczoraj trach wyskoczyla rzepka upadlem. Na wieczór lekko spuchla smaruje altacetem przyjmuje leki antyzakrzepowe po urazowe no i lodem oglądam. Dzis rano minimalnie mniejsza opuchlizna ale cala noc przelezalem z dość ciasna opaska na kolanie i bandażem elastycznym na niej nieruchomo i obudziłem sie ze śpuchnieta stopa. O kolano sie nie boje juz to mialem wiec poradzę sobie ale co sie moze dziac zta stopa? Wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek rano i tez wiem co powie mi z kolanem takze jakos wybitnie na nia nie czekam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 91
Jeszcze chciałem zapytać czy ktoś się orientuje czy gdy kolano spuchnie zawsze wykonuje się punkcje czy jest szansa ze sie samo wchłonie? Dwa lata temu miałem punkcje ale miałem bardziej spuchnięte to kolano
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo prosze o porade dotyczącą wzrostu.

Następny temat

Kreatyna bez ściemy! Cz. I

WHEY premium