SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wycena

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
siema panowie ile byscie dali za tai zestaw oczywiscie uzywany
130 kg oryginalnego obciazenia 2 razy 20 kg 2 razy 15 kg 2 razy 10 kg 2 razy 5 kg 10 razy 2.5 kg 4 razy 1.25 kg i 2 razy 0.5 kg
nastepnie 3 gryfy
jeden nowy mocno łamany gwintowany z zacisami pare razy urzywana na treningu
gryf prosty 120 cm tez dobry stan
jeden na klatke
ławke samorobke z mozliwoscia robienia skosu dol gora
stojaki o regulowanej długosci do 120 cm wysoosci
wyciag samoroba do sciany z linka plus specjale urzadzenie do mocowania obciazenia do tego dwie liny do tricepsu
lawka do bareczow typowa
modlitewni sam robilem wiec trosze mi nie wyszedł !!! aha jeszcze mam dwa krotkie hantelki hromowane gwintowane
plus 8 zaciskow plus imbus
??
czekam na odpowiedzi !!
wszysto wykonane mocno i solidnie to co spawane to przez osobe z papierami z grubego i wytrzymałego materialu !!!

rob to co kochasz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 986
siema silka leci na sprzedaz wszystko co tu jest jezeli jest ktos zainteresowany kupieniem calosci walcie

[][][]-------[][][]
Niech Masa Bedzie z Wami ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
zapomnial bym dodac posiadam jeszcze 2 gumy wyciszajace duze i dwie male!!!

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Musiałbyś foty zarzucić

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936


ława

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936


ława

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936


troche zeliwa

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936


bysiorki

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936


zapomnialem o pasie dobry pas

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936


z tym ze za miat niebiesich sa oryginalne hantle gwintowane ;d;i przy oazjigumy wyciszajace

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936
reszte dodam ja foto zrobie sora za jakosc ale robilem kom bo cyfrowa mi sie zepsola

rob to co kochasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 936


wyciag mam jeszcze;d

rob to co kochasz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupie obciazenie

Następny temat

SYNTRAX MATRIX 5.0 KTO MA?

WHEY premium