SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trojkatne duszenie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ktos moglby mi opisac, na ile pozwalaja na to realia internetu, jak to wyglada? tzn wiem jak to wyglada z zewnatrz i pare razy probowalem to zastosowac i...zero efektu, klient po prostu wstal i wyciagnal mnie z uwieszonymi na sobie moimi nogami!
wniosek z tego prosty- zupelnie nie wiem o co w tym chodzi!
: )
tak wiec prosze o rzeczowe porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIEM o tym KASK, dlatego szczerze mowiac niechetnie napisalem tego posta, liczylem na to ze moze uslysze jakos przypadkowo jedno madre zdanie bedace kluczem do tej calej zagadki : ) cos...o czym zupelnie nie myslalem robiac to.
bardzo chcialbym robic to po okiem instruktora ale jak na razie w sprawie 2giej grupy bjj w gfdansku jest.....ciszaaa,
zero wiadomosci, niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie wiesz że jago szyja ma leżeć na jego barku bo mu właśnie ręke musisz po to wyciągnąć odpowiednio i dlatego nie działało.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo z jedenej strony jego szyja jest przygnieciona jego barkiem a z drugiej twoją nogą.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jego szyja jego barkiem?


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak no przecie jak lapiesz gościa w trujkonta to nie przygniatasz mu szyj do swojej kości łonowej tylko podkładasz jego bark tam.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
kosci lonowej ? hmmmm

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedna noga jest ułożona z tyłu szyi, dokładnie na lini obu barków(dlatego przy zakładaniu trójkąta musisz być skręcony w jedną stronę, a w którą, to zależy którą nogę masz na szyi przeciwnika) wówczas dążysz (pomagając sobie ręką) aby drugą nogą zapiąć trójkąta. Jeżeli przeciwnik wstaje to chwytasz go ręką w zgęciu jego nogi i przyciągasz do siebie, wtedy już napewno niezdoła się podnieść.


POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
przy ataku od strony głowy zaplatasz nogi, przewracasz przeciwnika na bok, wiążesz jedną z rąk, przesuwasz udo tak zeby lezało pod potylicą duszonego a nie pod jego plecami, drugą nogę wsuwasz w zgięcie kolanowe tej pierwszej, wybierasz mocno drugą rękę i zaciskasz.

moze niedługo zrobię fotki przejścia, bo ja widze wiele osob robi to źle, nawet nie zdając sobie sprawy.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bylbym wdzieczny : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099


tu widac?

"Wy sie tylko bawicie, mi chodzi o zycie"
Kask!

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaaaaa, widzialem ta i kilka innych fotek, niestety potrzebuje jakiegos fachowego komentarza do tych zdjec : (
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prince wraca

Następny temat

Pokaz Bjj w Wawie

WHEY premium