SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron enantan badanie stężenia we krwi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Witam wszystkich, jestem tu nowy a temat dotyczy badania poziomu testosteronu. Odebrałem ostatnio wynik badania testosteronu całkowitego i wynik był >15 czyli górna granica (wartośc referencyjna 2.49-8.36) moje pytanie jest takie; czy jest jakaś inna metoda badania krwi która by wskazała dokładny wynik, chcę znać swój pozim teścia dokładny. Biorę 250mg enantat co 3dni (galenika i balcan). Mam 46 lat trenuję z przerwami od zawsze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak isc do innego laboratorium i spytac czy robia dokladny wynik bo wiesz ze bedziesz mial duzy wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Kobieta w przychodni która wydawała wynik na moje pytanie odnośnie ewentualnego innego rodzaju badania zadzwoniła do labolatorium i zapytała czy jest inna metoda która poda dokładny wynik, odpowiedź z lab "nie zalecamy rozcieńczania próbki" nie mamy takich możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
kolejnym razem przy wypisywaniu zlecenia popros niech dopiszą koniecznie że prosisz o dokładny wynik testa .U mnie w Alabach robią bez problemów.
Lecz ogólnie masz dobrego testa widać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Balcan i Galenika, właśnie z powodu zamiany Balcana na Galenikę zrobiłem badanie bo słyszałem że Galenika bywa podrabiana, no i nie boli tak jak Balcan co wydało mi sie podejrzane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Podejrzane ze cos nie boli lub mniej boli???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Byłem przekonany że działający testosteron musi boleć po iniekcji, a tak było w przypadku balcana, natomiast galenica nie boli oraz olej ma inna konsystencję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie wiem skad takie przekonanie miales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Wiele lat temu brałem testosteron jakieś innej firmy i tez bolało do 2-3 dni po iniekcji, dlatego myślałem że ból jest normą. Galenika zaskoczyła mnie tym że nie bolało, to takie dziwne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
No dziwne dziwne bo o takim przekonaniu nie slyszalem ;) czasem testy niektorych firm bola,czasem czuc poprostu dyskomfort czy jakby miejsce wbicia a czasem nic nie czuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73604
Po balkanie miałem nawet cos w rodzaju stanu zapalnego, wyczuwałem wyraźne zgrubienie w miejscu zastrzyku a po galenice nie ma czegoś takiego. Iniekcję robie sterylnie "fachowo" igła 7x40 więc sposób podania myślę że ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na dobrą jakość

Następny temat

Cykl Enan + Meta dla ogólnej motoryki i hipertrofii

WHEY premium