SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaz na krzyzu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
mam pytanie ....czy ktos z was ma tatuaz na krzyzu chodzi mi oczywiscie miejsce nad pupa.....czy w tym miejscu zrobienie tatuazu boli????
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
debatujecie nad tą dziarą jak nad zakupem pralki do prania
co w tym fajnego? widziałem wiele osób wydziaranych a pasowało to tylu osobom że na palcach jednej ręki policzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4543 Napisanych postów 48982 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522419


każdy tatuaż boli, raz mniej, raz bardziej - zależy od miejscówki... więc ból ce nie ominie moja qmpela ma nad pupą i mówiła, ze nie bylo tak źle (screen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
sliczny:):)no mi mowia ze nad krzyzem strasznie boli....niewiem komu wierzyc pan w studiu mi na to pytanie nawet nie odpowiedzial chyba bal sie ze speniam...dopiero sie przymierzam ........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
jak masz watpliwosci to lepiej nie rob.
jak ktos jest zdecydowany to po prostu idzie i robi.

bolesnosc oczywoscie ze uzalezniona od miejsca, im wrazliwsza skora tym bardziej boli, ale bol tez uwarunkowany od osoby. jak komus zalezy to wszystko zniesie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
zawsze mozna w trakcie znieczulac, jakas tam ulga zawsze jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
hmm....czytalam na temat znieczulenia ale czy znieczulaja???
nie no na tatuaz jestem juz nastawiona ......kolezanka ma tatu na ramieniu doradzila mi zeby pojsc z kims i nie myslec o tym czy bedzie bolalo czy nie,ale zajac sie rozmowa i tyle:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
--------------------------------------------------------------------------------
jak masz watpliwosci to lepiej nie rob.
jak ktos jest zdecydowany to po prostu idzie i robi.

bolesnosc oczywoscie ze uzalezniona od miejsca, im wrazliwsza skora tym bardziej boli, ale bol tez uwarunkowany od osoby. jak komus zalezy to wszystko zniesie;]

latwo mowic:)jestem zdecydowana ale chce wiedziec z czym przyjdzie mi sie zmierzyc:Ddzieki za odpowiedzi .pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Kup sobie masc znieczulajaca EMLA. Moze cos Ci pomoze. Ja w sumie nie wiem czy mi pomogla bo nie wiem jakby bolalo bez tego
Tez probowalam zajac sie rozmowa ale tak mnie momentami okropnie bolalo ze nie moglam nic mowic , dla umilenia czasu ogladalam sobie dziarki w katalogu

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
znieczulenie :) jak juz ale bez powinno sie obejsc
mmm... tatooo na pupa mi sie bardzo podobają :PPPP mmmm... oczywiscie u Kobiet

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Kup sobie masc znieczulajaca EMLA. Moze cos Ci pomoze. Ja w sumie nie wiem czy mi pomogla bo nie wiem jakby bolalo bez tego
Tez probowalam zajac sie rozmowa ale tak mnie momentami okropnie bolalo ze nie moglam nic mowic , dla umilenia czasu ogladalam sobie dziarki w katalogu






ale mnie pocieszylas:D nie no spoko ....lepiej wiedziec jak jest naprawde niz myslec ze jest inaczej........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 91 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
znieczulenie :) jak juz ale bez powinno sie obejsc
mmm... tatooo na pupa mi sie bardzo podobają :PPPP mmmm... oczywiscie u Kobiet




wszyscy mi mowia ze to miejsce przereklamowane ze wszystkie maja....ale mi sie tez strasznie podoba a ja nie jestem wszystkie:D .....a pozatym moje cialo i zrobie tam gdzie mi sie najbardziej podoba hihi czyli nad pupa:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gwóźdz w nodze

Następny temat

"chrupanie" przy brzuszkach

WHEY premium