SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

serce..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no w te wakacje to przegięłam nieźle i pokpiłam sprawe chyba ze wszystkim, począwszy od cwiczen, skonczywszy na żarciu i ogolnie w miare ludzkim stylu życia
serce to juz mnie kiedys nieraz bolało, jeszcze dawniej miałam robione ekg czy cuś (bo wtedy mnie nie interesowalo co mi robią ) ale nic nie wyszlo, kazali tylko brac magne b6.
pozniej juz bylo lepiej, czasami jeszcze czułam kłócie, ale nie było to coś wielkiego i nieraz tlumaczyłam to nawet skurczem mięśnia miedzyżebrowego a nie bólem serca. Ale ostatnio to tragedia.. stan przedzawałowy jak ja to nazywam to towarzyszy mi przy każdym wysiłku, wiekszy to jest niemalze niemożliwy zwłaszcza po weekendzie Najbardziej wystraszyłam sie 2 razy, raz na imprezie (ale to powiedzmy "normalne" tam) drugi raz w pracy, siedze i cos wypisywałam i nagle poczułam ból w klatce piersiowej, nie moglam przez chwile oddychac, ten ból przeszedł na ucisk pod mostkiem tak jakby mnie ktos kopnal! Po chwili przeszło. W ogole jak cwicze to czesto musze przerywac z powodu nieregularnego bicia serca, często mnie teraz boli, kilka razy na dzien.

mam się bać czy czekać aż się wakacje skończą (a skończą po tym weekendzie ) i zaczne prowadzic normalny tryb życia, bez imprez i wszelkich tych tam
czy może jednak wybrać się na jakieś badania i jak tak to jakie..
szczerze mówiąc ja sobie nie wyobrazam w takim stanie zjazdu tygodniowego za tydzien bo pewnie wykituje na zawał jak Marunde
P.S. tylko o magnezie mi nie mówcie bo biore aspargin, w weekend biore 3x dziennie po 2, w ciągu tyg 3 razy dziennie po 1.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Sprawdź maila.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
si...

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Już po temacie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oska5 i co sie okaalo ze co to bylo? jakeis nerwobole? czynnosciowe bole serca ???

mam nadzieje ze nic groznego i cos na tle nerwowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Jak napisałem wyżej Już po temacie. ... Co było to Ja wiem & Asia wie i niech tak zostanie ...

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłka po szczepieniu.

Następny temat

Wzrost

WHEY premium