SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol a serce, prosze o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3706
LAT 18
Mam zwężenie zastawek tętnicy płucnej i niedomykalność prawej komory (są to wady wrodzone)
Zaczynam brać mete, włąściwie to biorę od rana dopiero

Na treningu czułem, że mocno wali mi serce (po seriach tak z 3minutki dość mocno waliło - nie wiem, czy tak samo było bez mety, nie zastanawiałem się nad tym, ale dziś szczególnie zwróciłem na to uwagę)
Zmierzyłem ilośc uderzeń na minute i wyszło jakieś 132x/minuta
Dodatkowo delikatnie się trząsłem, ale myślę że to efekt powrotu na siłownie po jakiś 3tygodniach i rozpoczęnia od wymagającego treningu. Jesli się mylę, to poprawcie mnie (myślę żeby poczekać do środy i wtedy zobaczyć, co się będzie działo na treningu)

Czy ten wynik[132x/min] jest niepokojący?
Czy przy TEJ wadzie metanabol jest przeciwskazany?
Cykl jest delikatny, bo trwa 2,5tyg i składa się ledwo z ~55tabletek


Proszę o fachowe porady, SOGi dla każdego mądrego





BTW. Za wszystkie inne odpowiedzi nie na temat z góry dziękuje, obejdzie się bez...

Zmieniony przez - schsonne w dniu 2007-08-06 18:53:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Szkoda, że nie wspominałeś o tym w dziale DOPING!!!

Z pewnością bym odradzał jakikolwiek cykl jak pewnie reszta chłopaków. Widzę, że wybrałeś wariant krótki, jak dla Mnie bez sensu łykać metan 2,5 tygodnia - wspominałem minimum 4.

Wracając do tematu - albo łykasz to niepotrzebnie tak jak sobie to zaplanowałeś, albo dziś zacząłeś i dziś kończ to - konsekwencji nie będzie od tych kilku tbl.

Jeśli fizycznie nawet Ci nic nie będzie od metki, to psychika Cię zje. Młody Jesteś więc i podatny.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3706
Chyba zrobie jak mówisz, i faktycznie z tego zrezygnuje, a postawie na idealną dietę i kreatyne+tauryne

Tak z ciekawości: jakie skutki na psychice?

No i wkoncu co z tym sercem, widać bardzo to przeszkadza, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ciągłe zamartwianie się itp co może wywoływać pewne dziwne zachowania/zachwiania odnośnie wspomnianego problemu.

No i w koncu co z tym sercem, widać bardzo to przeszkadza, tak? - nie wiem, ale może się dziać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Ja na 1 cyklu mialem takie sajdy ze mala bania serducho walilo ...ale pozniej przestalo i juz nic sie nie dzieje a wad zadnych nie mam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krzykacz co masz na mysli mowiac zje mu psychike???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ciągłe zamartwianie się itp co może wywoływać pewne dziwne zachowania/zachwiania odnośnie wspomnianego problemu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
LAT 18
Mam zwężenie zastawek tętnicy płucnej i niedomykalność prawej komory (są to wady wrodzone)
Zaczynam brać mete, włąściwie to biorę od rana dopiero


jestem wstrzasniety. jak mozna majac wrodzona wade serca brac cokolwiek bez wiedzy lekarza prowadzacego!!! zycie ci czlowieku nie mile??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
daj spokoj autorze

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM

Następny temat

Cudowna maść

WHEY premium