SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

malay tiger propionate 100

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3817

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

86

Wzrost

180

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

110

Obwód uda

63

Obwód talii

80

Staż na siłowni

5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 2,5 W 1,5 T 1,5

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

200wins, solo, oral

Opisz swój plan treningowy

trening 5x w tygodniu, każda partia osobno

Cel cyklu

ubicie mięśnia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

5msc (ww. wins)

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tendencja do tycia

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

bez skłonności do łysienia ani nadmiernego porostu

PPM (podstawowa przemiana materii)

2000

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka- 100, martwy120, przysiad150
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
Witam!
Dostałem od dobrego koleżki 10 amp.(1m) propionatu firmy malay tiger (ciecz w ampułkach jest biała niczym woda). I tutaj moje pytanie, zważywszy że dopiero zaczynam, chcialbym poradzić się kogoś na temat cyklu jak brać, czy dokupić coś jeszcze do tego? Jak ma wyglądać prawidłowy odblok? 5 miesięcy temu skończyłem jeść 200orali stanozolu z cybera (próby wątrobowe po cyklu zrobilem, wszystko ok). Do końca grudnia nabralem 98kilogramów, od stycznia zaczałem redukować, obecnie jest ok. 86 kg
Proszę o konkretne odpowiedzi.

Pozdro!
fanipo

Zmieniony przez - fanipo w dniu 2015-03-03 10:29:57
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
Ok, rozumiem, wiele rzeczy mi rozjaśniłeś za co dziękuje! casaber stosować na cyklu, czy po do odbloku i w jakich ilościach go szamać? Jakie mogą być przyczyny podwyższonej prolaktyny w moim przypadku?



Zmieniony przez - fanipo w dniu 2015-03-31 11:27:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Z tego możesz dać 0,5amp pon/śr/pt dla kurażu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
Dzięki za szybką odpowiedź, 10amp jest ok? Czy warto zainwestować w 5 lub 10kolejnych? Jak z odblokami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
To co masz to jest minimalnie, optymalnie było 1amp 3x week.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
Dobra, dzięki, przemyśle to jeszcze, chce zacząc pod koniec miesiaca. Pewnie zakupie 10, lub 5tke jak bede mial taka możliwość. Na pierwszy kontakt z testo, prop sam jest wystarczający czy warto byloby coś dorzucić? Jak wyglada kwestia odbloków? Bo znam kilka osiedlowców ktorzy doradzają że po takim cyklu nie trzeba sie wgle odblokowywać, a ja mimo wszystko nie chcialbym byc krolikiem doswiadczalnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Clomid wskazany.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Dokup jeszcze 10 amp. Z tego już zrobisz fajny cykl

1-7 prop 100 mg (pon, śr, pi)

Do odbloku dałbym w 8 tyg 2x2500 iu hcg i następnie, po około 3 dniach clom 3 tyg 50 mg ed

Cykl dość lajtowy, ale nie pomijał bym hcg, jesteś młody i warto zadbać o hormony po cyklu porządnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
Dzięki za odpowiedź. Co do hcg 2500iu to nie za dużo, nie lepiej rozlozyc to na 1250 np?
Czy przed i po cyklu warto zrobić badania testosteronu, estrogenu i prolaktyny- tak na wszelki wypadek kontrolnie?


Zmieniony przez - fanipo w dniu 2015-03-07 15:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
tak obowiazkowo badania a hcg tak jak Skint napisal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
2500 to dobra dawka aby jadra bodziec dostały

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 91
Okej, to ja kołuje sprzęcik i w wolnym czasie zrobie badanka- wynikami sie podziele!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc przed zawodami!!!

Następny temat

Z czym winstrol Rexobol Alpha Pharma?

WHEY premium