SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak przyżądzać białko OVOPOL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma jakiegoś sposobu żeby to nie było takie nie dobre ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Jasne!
Urośniesz jak bochenek chleba
Btw. nie wiem czego chcecie od białeczka z Ovopolu,ja mieszam z kakao i z mlekiem i jest spoko.
Może to dlatego,że zazczynałem od Mass Gaina Megabola,a to smakuje jak prawdziwe g****

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


Nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej...

Strona klubowa- https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też biorę Ovopol.
Zawsze wsadzam do pojemnika jeden banan wsypuje do tego białko i dolewam mleka i miksuje.:)

"Nigdy nie odkładaj niczego na później, jeśli czegoś bardzo chcesz i dążysz do tego z uporem i determinacją, to Twój wysiłek zostanie wynagrodzony i osiągniesz swój cel".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3866
Dzisiaj pierwszy raz próbowalem białeczka OVOPOLU i muszę przyznac, że smak i zapach ma odrzucający. Kombinowalem z aromatem do ciast i słodzikiem, ale mimo tego da się pić dopiero z zatkanym nosem. Próbowalem też z kakao to ma wtedy troche lepszy smak. Trzeba eksperymentować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
przed chwila sprobowalem bialka z ovopolu, hmm smak i zapach odrzucajacy:)
Formula 100 MP neutral to delicje przy tym bialku.Jutro kombinuje cos z tym.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Sprawa jest prosta. Dodawajcie trochę bezcukrowego koncentratu. Z firm odżywkowych mają u nas takie Hi-tec Vitamin Mineral Fatburn drink i Nutrend Regge. Ale w hipermarketach mozna znaleść zwykłe tanie koncentraty. Jak ktoś jest chudy to może nawet kupić takie słodzone cukrem.
Można też białko rozrabiac nie na wodę czy mleko ale na napoje niegazowane (najlepiej bezcukrowe). Ewentualnie do porcji Ovopolu mozna dosypać niewielką ilość smakowej odżywki

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bialeczko przyrzadzam w nastepujący sposob: kupuje sobie jogurcik (rozne smaki), najlepiej z duzymi kawalkami owocow, dosypuje bialeczko, calosc miksuje i mmmmm!!!! palce lizac!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Ja osobiscie mieszam z mlekiem i kakaem. Jesli ktos nie ma przeciwskazan przed piciem mleka to moze spokojnie tak mieszac. Kakao i mlekto to dla mnie wystarczajacy sposob, smak jest czekoladowy zapach znika i mozna spokojnie pic :)

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Hosse za szybkie dostarczenie bialka, Dostajesz odemnie soga.
Dzieki.
Mateusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakby dosypać to białko do np. ryżu z jakimiś owocami np. z jabłkami to by było chyba dobre rozwiązanie nie? szybko sie robi i wygole musze sprubować dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to z ryżem może być dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
MaxSylwester>>> nie ma problemu SOG za zaufanie
1

Hosse

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie aminki do top massa.?

Następny temat

co sadzicie

WHEY premium