SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak połączyc ??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
Witam ja z takim pytaniem cwicze na siałce 3 razy w tyg chciałbym zacząc trening na ręke stół juz jest prawie :) i ja z takim pytaniem jak połaczyc trening normlany na siłce z treningiem na reke ?? prosze o info troche głupie pytanie... ale chce wiedziec :P
pozdrawiam

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robisz siłe normalna na początku a pozniej ręke proste .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
to narmalne pytanie.. ja na poczatku treningu robie cwiczenia typowe dla armwrest;llingu pozniej jakies z ogolnorozwojowych...czasami zdarza sie tak ze niemam sily na normalne cwiczenia wiec zakladam małe obciazenia i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siła ogólna to podstawa!!!!Niech mi ktoś nie wkręca ,że tak nie jest .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
a nie lepiej np robic plan normlany a w dni nie treningowe na armw?? troche nie teges bo liczy sie regeneracja... :/

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie nie lepiej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
musisz sie zastanowic czy chcesz trenowac armwrestling..? czy kulturystyke..? tak naprawde to nieda siee tego polaczyc ..nioe bedziesz wygladał jak kulturysta i nie bedzies silny na reka nalezy wybrac jedno albo drugie jezeli interesuje Cie armwrestling to cwicz tak jak wczesniej napisałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastój?

Następny temat

Dwubój klub

WHEY premium