SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2922

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

82

Wzrost

175

Obwód ramienia

42,5

Obwód talii

85

Staż na siłowni

4 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

b 2,5 w 3 t 1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

dianabol 100tab 1-2 20mg ed reszta 40 mg ed

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

lipiec dianabol

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

dieta czyni cuda - meso?

Stan zdrowia

dobry

PPM (podstawowa przemiana materii)

b.dobra

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

bp 138 dl 150 sq -
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
Witam zakupiłem deke durabolin i przymierzam się do drugiego w życiu cyklu sterydowego.
Poprzednio wzialem dianabol w lipcu pierwszy tydzien 20 reszta 40mg ed
Deke mam w amp 2ml 200mg
Jako. iż będzie to mój drugi w życiu cykl sterydowy myślałem żeby przez pierwsze dwa tygodnie wbić 200mg po 100 na strzał w poniedziałek i czwartek, po 2 tygodniach 400-500mg e7d.
Kuracje clomidem rozpoczac po 21 dniach od ostatniego strzału tak? w jakich dawkach i przez jaki okres mam go brac? chciałbym wiedzieć bo nie wiem ile blistrów kupić.
Dzięki pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
chyba popełniłem tam błąd chodziło o 400-500mg deki every week poniedziałek czwartek po 200-250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62194
A testa nie zamierzasz bić do deki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
niee samą deke, chce sie w drzwi normalnie mieścić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Poczytaj o pojeciu decka dick kup testa deke zostaw na kolejny cykl a teraz przybij testa solo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
rozumiem, że może mi nie stawać fajka podczas cyklu tak? ale po odbloku wszystko wróci do normy nie?

zapomnialem dodac po cyklu mozna wziac detonator z napalmem do tego omega 3 oczywiscie whey 100 gainer w razie uzupelnienia, kiedy moznaby to wziac? podczas odbloku iles przerwy robic?

Zmieniony przez - giv3e2 w dniu 2014-09-26 10:53:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Skoro chcesz byc impotentem twoja sprawa organizm wroci do normy ale czy zajmie mu to 6 miesiecy czy dwa lata sam siw przekonasz.gratuluje glupiego pomyslu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 202
a jakbym walil deke z tesciem? nawet przy tak malych dawkach moze mi sie kuśka ekhem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62194
Tak jak Lodzianin napisał, sam test Cię porobi. Ledwie 21 lat skonczyles a za nandro się bierzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Zostaw ta deke na kolejny cykl kup teraz testa i polec na tescie solo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
giv3e2
niee samą deke, chce sie w drzwi normalnie mieścić :D

Ty tak powaznie? zrob tak jak Ci Lodzianin radzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na masę z ph

Następny temat

1 cykl methandienone 42 tabl, ile clomidu?

WHEY premium