SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badan Testosteron/Prolaktyna/Estrogen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Witam, bilem propa Rotexa 100mg e2d przez 4 tyg jedna wystepowal duzy bol wiec zmienielm na Scantela i po 2 tygodniach jego stosowania zrobilem badania. Chyba cos jest nie tak, co sadzicie?
Mozliwe ze lab sie pomyslil koles niedawno mial taki przypdek ale sam nie wiem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Kolega dzwonil w trakcie wykonywania badania do laboranta i rozmowa wygladala tak "no wie Pan widze ze testosteron wyszedl ponad norme i wpisze <1500 bo na dokladny wynik musial bym rozcienczac ta probke iles tam razy a tego nie musze robic bo wystarczy ze wykaze ze jest ponad noreme itp, a kolega mowi ze potrzebuje dokladnego wyniku i zostawil mu swoj nr tel, zaczal mu marudzic i rozmowa sie zakonczyla" po godzinie laborant zadzwonil do niego i mowi mu ze ma taki i tak wynik ze napracowal sie zeby wykazac dokladna wartosc itp kolega podziekowal za robote. Wiec widac ze jesli wyjdzie ponad norme nie chce im sie dalej rozcienczac probki i tylko wpisuja np <1500 i end. Widac te laboratoria to jak wszystko u nas jeden wielki burdel!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Według mnie prop fajans

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Moze byc tak ze rotex dzialal i tesc byl wysoki zmienilem na sscantela i sie zaczynam blokowac?Musze chyba powtorzyc badania bo moze sie jedneli koles nie dawno tak mial opisane jest to w ktoryms z moich postow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
co to za lab ? to lipne wyniki... spodziewalem sie ze na scantelu bedzie wysoko. powtorz badanie za tydzien moze w innym labie. w git by bylo gdyby ten wynik ktory otrzymales bylby 3 razy wiekszy niz wyszedl, bo tak to w sumie norma jakbys olej bil. ile czasu po szocie robione badanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Laboratorium nazywa sie diagnostyka jest to dosyc popularne laboratorium majace siedzibe w wielu miastach, ale wyniki napewno powtorze bo sie delikatnie mowiac wk***ilem, badania robione na cczo w drugi dzien po szocie o godz 9 wiec wszystkie warunki rzetelnego pomiaru zachowane a wyniki jaki jest kazdy widzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dobre wyniki gościa który nic nie wbijał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
Estro powyzej normy to nie takie dobre na goscia ktory nie wbijal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Moze poprostu Rotex ktory bilem wczesniej dziala a zmina na Scantela ktory nic w sobie nie mial spowodowala podwyzszenie estro i zaczynam sie blokowac albo poprostu lab zle zrobil wyniki no sam nie wiem ale strasznie mnie to wk***ilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najprawdopodobniej - w takim wypadku jak jesteś zblokowany za jakiś tydzień nie przekroczysz 300 jednostek dla T, a estro niewiele wdół zejdzie

ale jak sam się przekonałeś lab tez się myli

pamp widzisz rożnicę pomiędzy dobre a bardzo dobre?

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-04-19 11:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Dzis kolesie bijacy ten sam towar poszli tez na badania i zobaczymy bili pmp i mieli testa 2,5- 3 razy ponad norme jak sie okaze ze i im spadl tesc znaczy ze towar lipa, narazie czekam na ich wyniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
JA SIE PRZYMIERZAM DO SC....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomozcie rozpisac

Następny temat

którego enana wybrać

WHEY premium