SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważne pytanie dotyczące sprzętu weider czy weider.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Witam.
Znalazłem dość fajne ogłoszenie sprzedaży ławki. Ławka firmy weiider ( przez dwa i). Całe życie mi się że poprawna nazwa to: Weider (przez jedno i). Teraz pytanie: podróbka czy mi się pomieszało?

Ciekawski małolat:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
Witaj Coglin

Czytałem ze zrozumieniem wszystkie posty i rozumiem Twoją obecną sytuację w takim momencie każdy grosz się liczy.

Mogę Ci jeszcze zaproponować jedną ławkę która może nie jest wolnostojąca i nie ma oddzielnych stojaków ale równie jest bardzo wytrzymała i o niebo lepsza od zaproponowanej przez Ciebie, a także specjalnie dla Ciebie mam EXTRA RABAT na jej zakup uwierz mi że miło Cię zaskocze jak podasz mi swojego maila

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/2/11



Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1302
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Dziękuje za profesjonalną odpowiedź. Pozdrawiam!

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może to sprzedawcy się pomieszało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Właśnie nie. http://tablica.pl/oferta/laweczka-do-cwiczen-ID1GsyP.html#fed85042;r:;s: tutaj jest zdjęcie. I zastanawiam się czy to nie jest jakaś chińska podróbka. Bo cena jest naprawdę fajna...

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Weider czy Weiider, co z tego jak za tyle pieniędzy taka ławka ja mam chinską ławkę z reala i mam ja ponad 3 lata i dalej wytrzymuję,wiec bierz,btw 1 raz słyszę o takiej firmie,Jak chcesz coś lepszego to kup z keltona.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Wiem Tech kelton świetny ale cholera drogi. A ja akurat mam budżet ograniczony:D

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
To bierz ja ;)

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poproś o zdjęcie , żebyś mógł zobaczyć dolne spawy jak to się ma , ogólnie zobaczyć konstrukcje ... Chińczyków nie polecam , i nie słuchaj wypowiedzi użytkowników którzy ci polecają takie badziewie , bo jak dojdziesz do na prawdę dużych ciężarów i taka ławka się pod tobą zarwie lub puszczą stojaki to możesz nawet stracić życie ... Chyba że życie jest dla Ciebie warte zaledwie te zaoszczędzone 100zł ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
podróba, chińskie g****. j.w.
p.s. proponuje z osobnymi stojakami.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Właśnie sprawdziłem. Ławka ma dopuszczalną ilość obciążenia 90kg... A to troszkę za mało nawet jak dla mnie xd. a co do ławki ze stojakami to baaaaaardzo chciałbym taką. Niestety jestem studentem w trakcie poszukiwania pracy i trochę z kasą krucho:D

Ciekawski małolat:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

staw łokciowy

Następny temat

Siłownia w Krobi

WHEY premium