SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINSTROL BALKAN Stromba

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam ta wersje bez 'comprimate'
40mg ed działa pięknie, nie liczac efektow ubocznych trawiennych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1832
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1832
chętnie bym spróbował ale nie mam gdzie kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 883
alfa man gdzie wpisywales te kody?

Zmieniony przez - Undertaker w dniu 2012-01-25 21:21:31

Same chęci nie wystarczą
Wygrywaja Ci co walczą !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 883
ok juz mam

Same chęci nie wystarczą
Wygrywaja Ci co walczą !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
mam wersję z 'comprimate' Panowie mam do Was pytanie jaka jest konsystencja i smak tego wina? moje tab. są twarde i smak lekko słodkawy, ale ogólnie mam wrażenie jakbym wpier***al krede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
a ile czasu juz lecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264
dopiero zaczynam ale ten brak smaku budzi moje wątpliwości czy to aby nie fake i dlatego chciałem się Was poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Smak i konsystencja?
Prawdizwiwe moldawskie winko powinno byc biale, wytrawne o zielonkawej barwie z lekko słomkowymi refleksami. Dobrze zbudowane, o dobrej strukturze, świeże, o długim zakończeniu. W smaku z wyraźną gruszką...

Ale pewnie nie wiesz o co chodzi, bo jestes z gimnazujm. Boze, co za pytania!!!! Chcesz brac hormony czy lykac mentosy dzieciaku!!??

A tak poza tym jedyna osoba, ktora moglaby chyba narzekac na wino Balkana jest Finax;P Pewnie nawet Strombe mial zwalowana:)
Ogolnie bardzo dobre wino. Z lepszych w tabsach mozna trafic chyba tylko Cete, Azolol i tej samej jakosci Uni. Nie wiem czy La Pharma teraz tez taka kozacka jak kiedys jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
To się zdecyduj czy smak słodkawy czy brak samku bo za pare dni całkiem napiszesz, ze smierdzace

ogólnie bardzo dobre wino.

Zmieniony przez - cruzerr w dniu 2012-02-16 12:21:38

Ciężko jest lekko żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidoteston nowa seria.

Następny temat

Metanabol Alchemia Pharma

WHEY premium