SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrzymanie wagi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 46
Witam,
Mam kilka pytan zwiazanych z moja dieta. Otoz wyliczylam sobie z pomoca pewnej aplikacji, ze zeby utrzymac moja wage 47kg, przy malej aktywnosci fizycznej, to dziennie powinnam przyjmowac nie wiecej niz 1500kcal, 50g tluszczow (max 17g tluszczow nasyconych), 187g weglowodanow (nie wiecej niz 56g cukru i 25g blonnika) i 75g protein. Zastanawia mnie to, czy jesli zjem jednego dnia np. 16g tluszczow nasyconych ale tylko 30g cukru to czy nadal jest ryzyko, ze moja waga sie zwiekszy pomimo tego ze nie przekroczylam zadnej wartosci? Albo czy cos sie stanie jesli bede spozywac wiecej cukru i mniej tluszczu, i dieta do konca nie bedzie zbilansowana? Czasem mam ochote na jakis serek, albo nie chce mi sie jesc w ogole miesa. Czy jesli nie bede tych wartosci przekraczac, to moja waga sie zmieni czy pozostanie taka sama?
Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Zmieniony przez - Ewelinaaa w dniu 18/05/2014 16:46:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Wszystko zależy od organizmu, bo może być w Twoim przypadku, że będziesz jadła nie wiadomo co i ile, a Twoja waga będzie stała w miejscu, a może być też tak, że pójdzie w góre lub w doł. Ogólnie dieta to dieta i w niej powinnaś powinnaś wyzbywać sie cukrów prostych.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny (redukcja)

Następny temat

Ektomorfik czy mezomorfik?

WHEY premium