SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trwalosc zawartosci:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Witam,

Sorry za pytanie, ktore juz sie kiedys pojawialo, ale nie wiedzialem pod jaka nazwa szukac tego w wyszukiwarce.

A pytanie jest nastepujace. Czy jesli z ampy 10ml trenu wyciagne cztery razy po 1ml w ciagu poltora tygodnia, a reszte zawartosci bede chcial wykorzystac np. za 5-6 miechow to tak naruszony tren przetrwa ten czas czy w jakis tam sposob straci na wartosci uzytkowej? Teoretycznie rzecz biorac domyslam sie, ze jesli gumka nie bedzie zbyt podziurawiona i bedzie trzymac jako tako szczelnosc, to powinno byc chyba ok, ale prosze o wypowiedz osoby doswiadczone, ktore juz tak robily.

Osobiscie nigdy tak nie robilem, stad moje pytanie w tej materii. Z gory dzieki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja robilem i zyje, ale sam wiesz, ze o trenie gadam glupoty, to moge sie mylic.




ja bilem i bilbym ponownie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
wszystko bedzie oks nic sie nie stanie :) możesz tak zrobic bez problemu

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Ok dzieki. Chudzina, a zabezpieczales jakos dodatkowo naruszona gumke, aby zapewnic szczelnosc? I po ilu mniej wiecej miesiacach ponownie ruszyles te sama fiolke? U Ciebie dzialanie bylo takie, jak powinno, zgadza sie?

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2009-09-18 13:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Ja bym nie ryzykował. Na cykl wolę soki z jednej "dostawy". Dużo kasy nie stracisz a lepiej nie ryzykować. Jak dziurawisz gumke to powietrze zasysa do środka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zawinalem w folie aluminiowa - bardziej dla zabezpieczenia przed swiatlem i ew. kurzem, niz jakims mikrobem

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94438 Napisanych postów 364368 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668931
będziesz mógł wbijać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Ok, dzieki wszystkim za wypowiedzi. Zaryzykuje i postaram sie zabezpieczyc pozniej fiolke w jakis podobny sposob do Chudziny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
ja tam nigdy takiego problemu nie mam,zawsze wbijam wszystko do końca
to taka moja podpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
jw

It's not Revenge, It's Punishment!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mam zrobic

Następny temat

wysoki kortyzol , zawroty głowy ..pomocy

WHEY premium