SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery- Plus liga sezon 2010/2011

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35844

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Krzysztof Gierczyński nie będzie już kapitanem Asseco Resovii. Ten 34-letni przyjmujący, mimo otrzymania oferty przedłużenia kontraktu, zdecydował się odejść z Rzeszowa. - To była dla mnie bardzo trudna decyzja i do samego końca mocno się nad nią zastanawiałem. Przez te dwa lata razem z rodziną bardzo dobrze czuliśmy się w Rzeszowie, ale zadecydowaliśmy ostatecznie o zmianie otoczenia. Na to miało wpływ kilka spraw - mówi Gierczyński.

Brązowy medalista PlusLigi 2009/2010 jak na razie podpisał tylko dwa nowe kontrakty. Dwuletni z atakującym Tomaszem Józefackim i czteroletni z przyjmującym Rafałem Buszkiem. Obaj jednak na swoich pozycjach w nowym sezonie nie będą odgrywali głównych ról w zespole. Te należeć będą do graczy zagranicznych, z którymi klub prowadzi zaawansowane negocjacje. - Zdaję sobie z tego sprawę, że od razu nie będę podstawowym zawodnikiem, ale jeśli tylko zdrowie będzie dopisywało, to będę walczył o miejsce w szóstce - mówi Rafał Buszek. - Taka rywalizacja każdemu wyjdzie na dobre: zespołowi i zawodnikom. Mam nadzieję, że podołam zadaniu. Obecnie przechodzę rehabilitację po naderwaniu wiązadeł krzyżowych i powinienem być w pełni sił na rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu. Mam nadzieję, że nic złego się nie wydarzy - mówi nowy przyjmujący klubu z Rzeszowa, który nie ukrywa zadowolenia z podpisanego kontraktu. - Asseco Resovia to jedna z najmocniejszych ekip w lidze, która gra o najwyższe cele w kraju i za granicą. Cieszę się, że związałem się z takim klubem, a przy tym mam tak blisko do domu. Dodatkowo liczę na to, że uda mi się ukończyć studia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Na razie mam za sobą pierwszy rok. Dlatego też podpisałem kontrakt na cztery sezony - informuje Buszek, który ma zastąpić w zespole z Rzeszowa Krzysztofa Gierczyńskiego.
Trudna decyzja
- Szkoda jest opuszczać Rzeszów, ale takie jest życie sportowca - mówi były już kapitan Asseco Resovii i dodaje. - Sentyment do klubu na pewno pozostanie. Po wielu latach posuchy Resovia znów liczy się w Polsce i zdobywa medale. Atmosfera w hali na meczach jest niesamowita i trudno jest wskazać drugi taki obiekt, na którym regularnie przychodzi tak wielu kibiców bez względu na klasę rywala. Miasto żyje siatkówką, co daje się odczuć na każdym kroku. Na pewno mam ogromny szacunek dla zarządu klubu, kibiców itd. Musiałem jednak podjąć decyzję, która raz jeszcze powtórzę, nie była dla mnie łatwa. Na pewno tych dwóch lat spędzonych w Rzeszowie nie zapomnę - mówi Gierczyński. “Jerry” od nowego sezonu występować będzie w AZS Częstochowa. Gierczyński jest piątym zawodnikiem (po Rafaelu Redwitzu, Mikko Oivanenie, Pawle Papke i Marcinie Wice), który pożegnał się z ekipą z Rzeszowa.
Nie będzie Zagumnego
Przez długi czas klub z Rzeszowa prowadził mocno zaawansowane rozmowy z Pawłem Zagumnym, ale ostatecznie obie strony nie doszły do porozumienia. Najprawdopodobniej w sezonie 2010/2011 rozgrywający reprezentacji Polski zagra w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Kto zatem, obok Ivana Ilicia, będzie odpowiedzialny za rozegranie w zespole Asseco Resovii? Zanosi się na to, że będzie to mimo wszystko polska opcja.


zrodlo: plusliga.pl

No to zle sie dzieje w Resovi... Bardzo zle... IMO jak przedten Trevica przyciagal dobrych zawodnikow tak teraz ich odpycha... :/

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No to Reska strasznie się osłabiła

Zagumny ponoc blisko ZAKSY i robi się tam bardzo ciekawy zespół, może nawet na miarę godnego rywala dla Skry

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Resovia musi zrobić bardzo duże zakupy, innego wyjścia nie ma

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Teraz to juz zadne zakupy nie pomoga... Na papierze i tak beda co najwyzej z brazowym medalem :/

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Jak sie okazalo slynny Jery ma zagrac podobno w Czewie... Nie wiecie jak z kontraktem Murka?

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13
Murek ma kontrakt aktualny z czewą na następny sezon, ale do końca następnego sezonu będzie leczył kontuzję. Gierek na pewno się im przyda. O jakiego jery'ego wam chodzi?

Zmieniony przez - mangel92 w dniu 2010-05-24 13:33:48

Jazda MOSTO Jazda!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Jery to wlasnie Gierek Nie wiem po co napisalem to jeszcze raz, ze ma isc do Czewy Chyba to bylo chwilowe zacmienie umyslu

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Ale w Resovii się dzieje Kim z Polski załatają dziurę po Gierczyńskim i Wice ( po nim to chyba nie trudno ) ?? Chyba,że ściągną dwóch przyjmujących z zagranicy... Pierwszym rozgrywającym będzie Oczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Mowi sie o rozgrywajacym o nazwisku Baranowicz (Pl i Wloski paszport) i wtedy lataja dziure po Gierku i po Mikim jakimis zagranicznymi graczami, a po Wice juz zalatali z plusem Buszkiem

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Guma juz nie przyjdzie, bo z kim korwa bedzie tu grac? z buszkiem ? mika? ... NOT

trzeba bedzie walczyc o miejsca 3-4

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rama

Następny temat

Plan treningowy dla 14-latka

WHEY premium