SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Sida Cordifolia + tussipect :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
heya, jako wyjatkowo niezadowlony z nowego produktu SNI (badziew!) zdobylem stara Therme z Sida Cordifolia, ktora - jak glosi etykieta - zawiera tylko 4mg czystej efedryny. a wiec wpadlem na pomysl doladowania kazdego kapsa polknieciem jeszcze 2 tab. tussipectu, ktory da dodatkowe 30mg efedry i powinno byc GIT :) Co o tym sadzicie, moze ktos juz tak probowal?

civic

civic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
hehehehe

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
doradca: Trening
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Podobno kiepsko wpływa na japońskie silniki ...ale tak na serio to lepiej sobie kup Pyroclen - bardzo dobra firma i skład typowego ziołowego ECA.... polecam

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Z tp sida jest taka akcja ze niewiadomo ile ona ma tam tej efedryny... moze sprobuj najpierw samej thermy...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
doradca: Trening
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
E tam nie wiadomo.... Prolab coś ściemniał, ale wszystkie produkty z Sida Cordifolia to Low Ephedrine Stacks i zawierają od 0,8 do 1,6% efedry

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
eeee no wlasnie sciemnial... i nie wiadomo ktora informacja z etykiety jest wlasciwa...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
doradca: Trening
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
eee, pisze jak byk (wydaje mi sie ze kiedys tego nie bylo): Sida Cordifolia Extract (whole herb) - 400 mg i dalej w tekscie etykiety ze produkt zawiera 3 mg czystej efedry.......VLAD IV co to za cudo polecasz????

civic

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie civic....nie pamiętam jak tam było, ale wcale tak jasno nie wynikało... ile tej efedry tam jest.... to co polecam to nie cudo..tylko ECA o pewnym składzie i niezłej cenie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No na etykiecie jest ze ma 400mg sida cordifolia 6%
a zaraz obok ze ma 3 mg....

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
doradca: Trening
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
Yeahhh Seewy, tak wlasnie jest napisane. Ale mi chodzilo o to ze nawet jesli tej efedry tam pra3ie nie ma, to dorzucenie 2 kaps. tussipectu (30mg efedry) robi z tego rasowe ECA, nie? Czasem doladowuje jeszcze kwas salicylowy (acard) czyli 75mg, co daje razem z zawartoscia Thermy 150 mg kwasu salicylowego.

civic

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
civic ale tussipect oproocz efki zawiera inne, niepotrzebne składniki

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
tak, jakies saponiny i inne ale generalnie nie sa to rzeczy szkodliwe a czystej efeki legalnie przeciez nie kupie. Tym bardziej za 4 zl/20 kaps razem 300mg efki.

civic

civic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ZMA w wieku 15 lat da swietne rezultaty...??

Następny temat

na jak długo mi starczy krety??

WHEY premium