SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect a wytrzymałość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
GRAM W PILE I NIE WIEM CO ROBIC ABY WYTRZYMAC 3H GRY NA BOISKU? KOLEDZY MOWIA COS O SYTOPIE(TUSIPEKS)CZY COS W TYM RODZAJU! JEST COS TAKIEGO? CO SADZICIE O TYM?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
Witam!! musze wam przyznac racje co do syropkow!!Dopiero wrocilem z 3 meczy o jakich wspominalem! Sluchajcie raz ze spedzilem do 5 nad raneem na weselu, po przyjezdzie przespalem sie 2h i poszedlem na mecze!! zadziwiam sie! nie kupilem tego!!pierwszy mecz byl ciezki dopoki nie przeszla zadyszka, a pozostala czesc byla rewelacyjna biorac pod uwage kondycje!-wytrzymalem biegajac ostro!fakt faktem ponadciagalem sciegna pachwinowe ale przejdzie nie?!wiem ze nie ma sensu i jeszcze na dodatku biegalem bez zadnego posilku poweselnymDzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
sprzyda Ci sie dieta z duzą iloscią węglowodanoow, witaminy(polecam vitaral),moze byc roowniez gainer jako uzoopelnienie.
Na treningu sprzydadzą sie napoje izotoniczne, by uzoopelnic sood i potas.

Toosipekt to zalezy ile masz lat ?, ale i tak nie ona jest tu najwazniejsza(efedryna), moze byc tylko jako dodatek, ale ja nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a ile masz lat chłopaczku?? bo Twój nick mówi, że niezbyt wiele...
Tussipect zawiera efedrynę która jest szkodliwym dla organizmu związkiem...

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-06-24 12:44:17

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dieta
najedz sie 1,5h przed meczem
w trakcie meczu napoje izotoniczne,carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Abstrachując od wieku, efekt pobudzenia efedryną utrzymuje się 1 max 1,5 godz. Potem jest gorzej niżby było bez niej. Jeżeli masz grać 3 godz. to efedryna jest bardzo niewskazana. Prawdopodobnie Twoim problemem jest brak uzupełniania rezerw energetycznych w trakcie treningu. Pamiętaj o dobrym posiłku przedtreningowym (min 1,5 godz. przed, jak najwięcej węglowodanów złożonych - np. jak chleb to razowy) i uzupełnianiu płynów (napój izotoniczny) i energii (możesz kupić sobie np. Carbo - jest tanie, albo owoce suszone) w trakcie teningu (3 godz. to długo)

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
czy mi sie wydaje,czy napisałem to samo,ale krócej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Napisałeś tak, że jak ktoś będzie wiedział o co Ci chodziło to znaczy, że nie potrzebuje porad, a kogoś, kto porady potrzebuje nie bardzo będzie wiedział co miałeś na myśli.

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 251
Nie bardzo zrozumialem ale to szczegol ja mam 19 lat 85kg wagi przy wzroscie 187cm i jak moze wplynac ten syropek na organizm(ujemnie) ? Co moze nawalac albo nawalic? Jakies stale skutki uboczne?napisal ktos ze wystarcza 1x1,5h tzn. po wypiciu calego czy pewnej miarki?A mozna to pic malym lyczkiem i z chwila zmeczenia powtorzyc znow dawke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Czytaj co napisali przedmówcy.Chcesz koniecznie pić syrop na kaszel podczas treningu??Może polopirynke i do łóżka??
Czytaj jeszcze raz co jest powyżej a zrozumiesz co powinieneś robic.
Pozdro.
1

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Szczyl,co ty sie tak na ten syrop uparłes?lekoman jakis jestes?

wyzej masz napisane
mozesz jeszcze kupic napój z guarany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
"Tussipect zawiera efedrynę która jest szkodliwym dla organizmu związkiem... "

WILLHELM'ku z takim podejściem wszystko jest szkodliwe i jedynym suplementem jaki powinnismy brać to przegotowana H20 i Witamina C
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

CREATESTON - HI TEC

WHEY premium