SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sztruksowe marynarki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
Witam!

Co myślicie o sztruksowych marynarkach, chyba w tym roku znowu są modne?
Niestety jeszcze nie mam żadnej, ale pomału przymierzam się do zakupu. Szczególnie marynarki z drobnego sztruksu w kolorze brązu (mój ulubiony kolor) + dżinsy.. na wiosnę jak znalazł

Pozdrawiam

Wszystko jest tajemnicą, niczego nie da się ustalić bezsprzecznie.

Empedokles

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
Noo myślę, iż takie wdzianko mogło by się spodobać nie jednej urodzie
Naprawdę! to musi być w ch.uj kozacki ciuch

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
też jestem zam,tylko musisz uważać żeby to nie było/wyglądało jakoś bazarowato...bo w Polsce wielu ludzi jest ograniczona z myśleniem niestty heh:) ogólnie ładnie dopasowan i za***ista sprawa:) pozatym dodam od siebie,że prawie każda laska jakąznam na myśl o brązowym gaarniaku/marynarce chociaż ma cieplej w majtkach;) nie wiem jakieś zboczenie chyba:) ale brązowa sdztruksowa maryunara idealna...nie tak "zobowiązująca"jak zwykla,luźniejszy styl,idealna na codzień:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
Noszę czasem sztruksową, brązową marynarkę, do tego niebieskie dżinsy lekko wytarte i jest oki. Pod marynarke czarny cienki golf, ciemna gładka koszulka albo po prostu rozpięta koszula... Fajne ubranie. Ale garnitur też noszę.

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
ej, no czemu tak ubranych facetów nie ma wokół mnie ? rozpropagujcie wśród kolegów ten styl ubierania tak trzymajcie !!

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
Ciężko będzie kogoś przekonać... Każdy ma swój indywidualny styl... Ja na przykład dobrze czuję się w klasycznych ubraniach (chociaż czasem założę sportową bluzę, tak od święta, wtedy dopiero zwracam uwagę - na zasadzie kontrastu), a niektórzy nie za bardzo i chyba tylko dziewczyna mogłaby ich przekonać...

Pozdrawiam i zycze sukcesow

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadcisnienie...

Następny temat

trądzikopodobne plamki na przedramieniu

WHEY premium