SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja dla Ojca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam prosbe o wskazanie jakiegos dobrego Suplementu dla ojca jako ze jest to osoba w wieku 50 lat i ma lekkie problemy z krazeniem oraz jakies 18 kg nadwagii.
Co radzicie jezeli w ciagu dnia duzo chodzi a do tego cwiczy 2x w tyg.(aerobowo).
Dieta jest to dieta z obnizona Weglowodanow i tluszczy!
Z gory bede wdzieczny!

I wanna to be a better man
Spieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Możesz ojcowi powiedzieć żeby sobie kupił preparaty odchudzające: L-Karnitynę Treca (nowość) 2 paczki, green tea paczkę i fat burnera Hi-Teca, trochę wyda jednak efekty będą zauważalne schudnie parę kilo - a i pamiętaj żeby nie jadł po 18-19 i pił ponad 4-5 litrów wody dziennie
wszystkie suplementy kupisz u sonbatego (atleta.pl) i masz jeszcze 5% zniżki jako użytkownik SFD




Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-amino
-czaj zielony
-ala
-alc
-Q10
-witaminy
I wszystkie mozliwe antyoksydanty + koniecznie aktywnośc fizyczna + dieta najlepiej z niskimi ww

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
ja zaproponowałbym niesmiale połączenie HMB+ALC+GREEN TEA .Zaplikowałem cos takiego mojemu ojcu i efekty niezłe ,a podstawowa kwestia to przycięcie koryta ,akurat ojca wrzuciłem na tłuste co bawiło go 2 miechy ,a teraz znów je co popadnie jego biznes

członek-mafia.suple.hardcor.pl
------------------------------
KNIGHT-ERRANT

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bulk

Następny temat

ILE IZOLATU LACMY (WPI 95D)?

WHEY premium