SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack kreatynowy z usa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
Witam.
Z jakimi produktami z Usa najlepiej połączyć xpand aby stworzyć ciekawy cykl zakładając ,że nie ma ograniczeń finansowych.
Sam myślalem o produktach bsn CellMas, NO-xplode i Nitrix. Ktoś ma jakieś sugestie?
Chciałbym podciągnąć troche masę ale bez otłuszczania. zarzuce kilka zdjęć.
Dodam ,że od 3 lat zajmuję się jedynie treningie na siłowni a wczeniej ok. 10 lat byłem lekkoatletą (skok w dal)
Moje doświadczenia z suplementacją są dość bogate jednak niezbyt jeśli chodzi o kreatyne, (zbyt szybko wskakiwała mi waga po mono co odpada przy ww. dyscyplinie) 6 tyg temu skończyłem dwa opakowania xpand tabs.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
Wlasnie kupiłem no-shotgun. Czyli od poniedziałku powinienem zacząć kolejny cykl. Dzisaij na treningu planowałem zrobić sprawdzian wyciakania więc go sprawdze, może troch pobudzi. Niestety musze czekać na clout około 10 dni więc nie mam czasu.
Tak więc od nast. tyg. cykl na x-pand + x-pand energ + shotgun lub zamienie jeden z xpand na cell -mas.
Co do moich treningów to odkąd pamiętam trenuje brzuch. Najpierw przez całą moją karierę lekkoatlety a teraz już tylko dla przyjemniści. Ćwicze go min 3 razy w tygodniu bazując głownie na ćwiczeniach w zwisie. Na tym zdjęciu widać go dość ładnie ale to raczej dzięki diecie. prawdziłem wiele diet redukcyjnych na sobie i ta działała najlepiej. Odrzuciłem wszystkie zbędne węglowodany. Niektórzy nazywają ją dietą pilotów. Do tego uzupełnienia diety w postaci ziolatów białkowych, glutamina i hmb (to raczej tylko taki zabezpieczenie antykataboliczne) na mnie działa . NIestety mięśni na tym nie powiększysz.
Co do rozpisania treningów to mam ich sporo. Od 2 lat mam zapisany każdy trening (takie skrzywienie po lekkiej. zapisuje wszystko co wykonałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xpand+Clout+NO-Shotgun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
po co az 3 stacki?

clout zdecydowanie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327


Chciałbym nadal utrzymać rzezbe i troche podciągnąć obwób bic oraz barków. Wiem że masa irzezba w parze nie idą ale mi się nie spieszy a dotąd powoli się udawało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zapodał tak:
DT
Rano Xpand
Przed No shugan
Po Clout
NT
Clout po południu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
za duzo kreatyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
Dzięki. Czyli raczej zapomnieć o BSN?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 g w DT
5 NT
to dużo kreatyny??? ;)

Z taka sylwetka to ja bym sie zastanawiał na Saa lub 3*Jungle Warfare +Hyperdrol X2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 327
Ok ale za PH to dziękuje, aż tak to mi się nie spieszy. MYslałem raczej o 2 stackach kreatynowych do tego jakiś pobudzacz przedtreningowy i i coś do gospogarki azotowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PH to syf gorszy od Saa ryje wątrobe
a moze jak masz kase to walnij
clout + Orotine + Dorian Yates Ultimate NOX PUMP
lub
clout+Noza+Dorian Yates Ultimate NOX PUMP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko?

Następny temat

Zestaw na mase

WHEY premium