SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sprzedam Vouchery Google AdWords

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 547
Witam,

Mam do sprzedania vouchery Google AdWords o wartosci 30GBP (ok 174zł)

Google AdWords to reklama ktora pojawia sie w wynikach wyszukiwania google na gorze i po prawej stronie.

Kilka informacji o voucherach:
1 Voucher = 1 konto - nie da sie przypisac do jednego konta dwoch kodow promocyjnych. Mozna zalozyc kilka kont
Vouchery trzeba aktywowac do 30.06.2006r
Aktywacja konta kosztuje 20zl (kwota pobierana z vouchera) wiec na reklame pozostaje 150zl.

Ceny:
1 sztuka - 4zl
2-10 sztuk - 3zl sztuka
>11 sztuk - 2,5zl sztuka

Oferty i pytania prosze kierowac na :
[email protected]
gg: 857306
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Witam
Sprzedam vouchery Adwords o nominale 250 PLN w cenie 65 PLN/voucher
W przypadku zakupu większej ilości - atrakcyjne rabaty.

Opłata aktywacyjna (20 PLN) jest pobierana z kwoty vouchera.
W przypadku aktywacji konta Adwords przelewem, wymagane jest przesłanie 40 PLN na konto Adwords (pieniądze są doliczane do kwoty przeznaczonej na reklamę)

Kontakt:
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
Jaka mam gwarancje ze mnie nie wywalujesz?
Cos slyszalem ze z tymi Voucherami to pozniej problemy sa...

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 547
Jezeli chcesz kupic wiecej niz 5 voucherow to moge 1 dac na probe - jak zadziala (napewno zadziala - sprzedalem juz ponad 300 i nie bylo ani jednej reklamacji. Zreszta jezeli by jakas byla to poprostu daje inny kodzik) to umawiamy sie na platnosc i finalizujemy transakcje.

Co do problemow to wytlumacz jezeli mozesz, bo niby czemu maja byc problemy?

Jest to w 100% legalne - google samo wypuscilo te kody wiec nie rozumiem, czemu mialyby byc jakies problemy - no chyba ze ktos zlamal regulamin ale to tak samo dotyczy uzytkownikow voucherow jak i wszystkich innych ludzi.

Nie wiem jaka moge dac inna gwarancje, sprzedawalem te vouchery tez przez allegro (3 aukcje w sumie chyba 51 voucherow) - za kazda dostalem pozytywny komentarz. Jezeli masz jakis pomysl to jestem otwarty na propozycje :)

Pozdrawiam,
Younior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
Czyli to samo co sie dostaje od home.pl przy wukupienia miejsca na serwie (zielony jestem...?
Nick z allegro?
:)
"1 Voucher = 1 konto" czyli inny mail ale strona moze byc ta sama?

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2006-06-16 19:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
Iced -> widze, ze masz w podpisie link do swojej stronki, masz wykupiona reklame czy jak sie ma strone nie zwiazana z kulturystyka to mozna podawac linki na forum?? Bo ja bym do swojej tez chetnie podal :)

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
wbijam :D
daj jak chcesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
OK, biore 5 voucherow tylko najpierw musze sprawdzic czy to dziala. Napisz do mnie na prv co i jak.
No i wlasnie, da rade wykorzystac te 5 voucherow dla jednej strony z roznych kont? Nie dostane bana na reklamy w googlach czy cos takiego?

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
EJ EJ me too :D
Pisz tutaj ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 547
Siemanko,

sorki ze dopiero teraz ale nie bylo mnie przy kompie, wiec tak:

Mozna teoretycznie reklamowac jedna strone z kilku kont - ale musza byc inne slowa kluczowe dla kazdego konta. Jednak najlepszym rozwiazaniem jest zalozenie kont na vouchery i zawieszenie kampani i trzymanie tylko jednej aktywnej - na jednym koncie skoncza sie srodki - aktywujemy drugie konto ;)

Moj nick z allegro to: j0ter

Jezeli chodzi o finalizacje transakcji to jest to raczej standard:
Wplata pieniazkow na moje konto - Inteligo i ja po odnotowaniu wplaty wysylam mailem kody.

Nie ukrywam ze najlepszym wyjsciem jest jak ktos ma konto w Inteligo i robi Quickmoney.

Mozemy zrobic tak, ze z jedna osoba z forum moge pojsc na 'uklad' ze przesle 1 kod testowy i ta osoba sprawdzi czy dziala i napisze o tym na forum :)

Potem jak ta osoba bedzie chciala wiecej to poprostu zaplaci o jeden voucher wiecej ;)

Jezeli sa jeszcze jakies pytanie to walcie smialo.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
"Mozemy zrobic tak, ze z jedna osoba z forum moge pojsc na 'uklad' ze przesle 1 kod testowy i ta osoba sprawdzi czy dziala i napisze o tym na forum"
Nie trzeba, dobrze Ci z oczu patrzy

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2006-06-16 21:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7449
podaj swoj nick z Allegro.

Hip Hop Nie Umarł
http://www.hhnu.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam QSE - Dual Stage Glutamine, atrakcyjna cena ! (NAG + L- glutamine}

Następny temat

2 x 256 ram ddr

WHEY premium