SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shisha a fajka wodna.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
1 Siema mam pytanie czym różni (o ile w ogóle się czym różni) fajka wodna od shishy ?

2 Czy palenie shishy jest bardzo szkodliwe ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
1. To synonimy.
2. Nie bardzo. Chyba, ze palisz sam i b. czesto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
Czyli do tego i tego potrzeba węgielków i tytoniu ?

Pytam o szkodliwość bo na necie idzie znaleźć różne informacje... Raz, że bardzo szkodliwa, raz, że mniej niż papierosy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Szkodliwosc jest duzo mniejsza niz papierosow. Nie ma tez nikotyny, wiec ryzyko uzaleznienia jest bardzo male.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
Może ktoś podesłać jakieś linki ? Może któregoś nie widziałem ;) Jakieś opisy i poradniki ;)

A może ktoś coś z własnego doświadczenia napisze :D Jaki tytoń najlepszy, jakieś tricki palarskie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
Tytonie to juz wedle gustu. Ja najbardziej lubie owocowe - malina, cytryna, winogrono. CZesto mieszam cytrusy z mieta fajnie orzezwia. Do shisy mozna wlewac zamiast wody inneplyny typu alkohole, mleko itd. O ile z alkoholem moim zdaniem sa obrzydliwe, to z mlekiem lepiej mi smakuja i dym wydaje sie byc gestszy.

Co do jakis trikow to najprosicej zrobic kolko puszczajac 'serie' dymu do tuby po folii 100% skutecznosci. Bez tuby, ja robie gardlem, ale techniki sa rozne. Kumpel umie zrobic serduszko - wklada zapalke miedzy jedynki i robi jakby chcial zrobic kolko. Fajna zabawa jest tez z plynem do mycia naczyn i puszczaniem 'dymnych' baniek. Mozna wkladac jedna w druga, fajny efekt. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
Aha sorka ale jeszcze cos wpadło mi do głowy ;) Chyba ostatnie pytanie.

1. Węgiel kupować kokosowy ?
2. Czym różni się tytoń od melasy ? To jakaś odmiana ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
1. Wegle kokosowe sa duzo tansze i dluzej sie pala. Trzeba je niestety wczesniej rozpalic na kuchence gazowej, albo w ognisku czy czyms. Samorozpalajace sa duzo drozsze, ale praktyczniejsze i latwiej o lepszy dym.
2. Szczerze mowiac nie wiem. W Polsce jak pojdziesz do sklepu z shishami to czy poprosisz tyton czy melase dostaniesz to samo. Ostatnio ceny starsznie skoczyly w gore, wiec polecalbym kupowac raczej na allegro niz w sklepach.


Jako ciekawostka. Jakby tyton byl suchy, mozna dodac miodu albo gliceryny.
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4398
U mnie shisha stoi na oknie juz od kilku lat. Co do artykulu to moze tyton faktycznie rozni sie od melasy, ale bardziej traktowalbym te badania jako kampanie majaca na celu zniechecenie do palenia jak najwiekszej ilosci osob. Osobiscie nie pale papierosow a shishe co jakis czas tak. Byl okres ze palilem bardzo duzo. Pluca w kazdym razie u lekarza wyszly czysciutkie, wiec nie martwilbym tak ta szkodliwoscia. Jak sie zachowa umiar nic sie nie wydarzy zlego.

Odniose sie jeszcze do tego: "Duże dawki tlenku węgla mogą spowodować utratę przytomności, a nawet uszkodzenie mózgu."

Raz zdazylo mi sie, ze palilismy przy wodce i nie zauwazylismy, ze cybuch byl pusty... W efekcie palilismy sam wegiel. Skutki byly dramatyczne. Zawroty glowy, nudnosci itd. Takze warto uwazac, aby tyton zawsze byl swiezy, a nie spalony. Tak samo lepiej wlozyc mniej i czesciej wymienic niz napchac duzo. Jak nalozy sie zaduzo tytoniu przykleja sie do sreberka i przypala. Na szczescie dosc latwo wyczuc to w zmianie smaku i od razu mozna wywalic spalona czesc.


Jeszcze do tego 'Grozna jak papoieros'. Pomysl ile shis wypalisz dziennie, a ile palacz papierosow.

Zmieniony przez - mumakil w dniu 2010-07-23 18:33:43
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 178
A czy wielkość shishy ma jakieś znaczenie ? Bo znalazlem dość tanią ale ma ok 30 cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamany palec u nogi

Następny temat

Wyniki badan rezonansu

WHEY premium