SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z fajką

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1228
mam 34 lata , nie bede wrzucał waszej ankiety, bo mi sie niechce. chcecie to pomozcie, nie chcecie bo niema ankiety , to nie.

2 tyg temu poczułem sie zmeczony, wyczerpany, przez 2-4 dni tak było , nawet myslałem ze jestem chory , ale temperatura byl ok. lezałem zmeczony w łozku, stopniowo zanikał poped seksualny, dzis fajka stoji mi tylko z rana ale nie odczuwam zadnej przyjemnosci, nawet przy orgazmie jest słabo. dzis nie jestem depresyjny ani wyczerpany, normalny moge rzec, mam dobre samopoczucie,

jestem na srodkach od ok 2-3 lat, teraz od 8 miesiecy lece cyp test 250 ew, glowne dla poprawy libido . myslałem ze estradiol mi wywaliło ale jest ok, 2 tyg temu miałem przeprowadzke , przeprowadzilem sie i stopniowo zaczeło sie zemna coś dziac.

badania w alabie -
test 2700 , norma 165- 753
estradiol 65 , norma 00-39
prolaktyna 8 , norma 2-17

co teraz?



Zmieniony przez - patrykpatryk88 w dniu 2022-03-22 18:52:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668766
Temat zamykam jak co sie nie chce
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Z takim podejsciem to daleko w zyciu nie zajedziesz, masz linka wypelnij takie reguly tutaj https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w rozpisce środków

Następny temat

problem z fajka 2

WHEY premium