SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przewóz Odrzywek do UK

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
witam wybieram sie zaniedlugo do UK i mam tkiae pytanie czy ktoś zwas przewoził jakieś odrzywki do Angli?? mam zamiar wziasc zesobą Gainera, Białko, X-panda, cell-pumpa, ZMA

z tym ze tego bialka i gainera to duzo mam

czy ktoś juz tak robil ??

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
kurde ładnego błęda strzeliłem oczywiście Odżywek

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
moze byc przypal
ja bym nie bral bo klopotu sobie narobisz
1 puszka xpanda i 1 bialka to max

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
sprawa prosta
odzywki tutaj nie sa wcale drozsze niz w polsce
co jakis czas mozna wychaczyc promo
ale jak juz masz to ciagnij ze soba
przewieziesz bez problemu, pod warunkiem ze nie przekroczysz limitu bagazowego
i jeszcze najwazniejsza sprawa:
musisz miec pudelka zamkniete fabrycznie, jak nie to sie do***ia i towar skasuja pod jakims pretekstem
zreszta slusznie, bo nikt nie bedzie sie ******lil i sprawdzal co jest w otwartym pudle

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
jezeli produkty zostaly dopuszczone do sprzedazy w Unii Europejskiej to mozesz ciagnac na uzytek wlasny ile chcesz i nie maja prawa zatrzymac
pare pytan zadadza najwyzej

sprawdzone w zeszlym roku i w tym w lecie
dodam ze bagaznika nie moglem zamknac przez bialka i nie tylko

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10875
Slawle skoro odzywki nie sa wiele drozsze w uk niz w pl, to czemu ciagneles caly bagaznik stuffu z pl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
z tego co ja naprzyklad widzialem na www.energry23.pl

to sa dużo droższe Gain Bolic 34funty no to na moje oko przebitka jest jakaś 7 krotna no chyba ze na necie ceny tylko takie drogie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 381
dla szybkiego sprostowania sprawy to ceny na www.energy23.com sa w euro,a nie w funtach!!! wiec cena za gain bolic to 34 euro


Zmieniony przez - didek5000 w dniu 2007-12-29 16:41:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
a ja właśnie miałem założyć taki temat...bo chce sie spytać czy właśnie jak przewoźnicy będą mi wieźli paczkę z suplami to czy policja sie nie przyczepi..aha i jeszcze jedno ile przewoźnicy mogą mi zawołać za paczkę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 381
zalezy od wagi paczki,to chyba normalne.Nie powinien sie nikt czepiac,zalezy co bedzie w srodku.
poszukaj dokladnie w sklepach tu na miejscu,bo ceny zaczynaja byc bardzo podobne z polskimi. Tak z ciekawosci co dokladnie chcesz przywiezc z Polski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ale ja chce z polski do hiszpani...a tu w hiszpani suple sa drogie jak cholera xpand...60 euro...no xplode tez gainer 3 kg z 60 euro...nie opłaca sie wogole ...a z polski chce przywieść kreatynę gainery...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krav maga

Następny temat

Islandia

WHEY premium