SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porada

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 790
Witam
Mam 24 lata, waże 80kg i wzrostu 189cm . Wakację zbliżaja się dużymi krokami, coraz cześciej spoglądam w lustro i szczerze nie jestem zadowolony z tego co widzę. Może popadam w depresje sam nie wiem.
Wiem, że w te wakacje raczej nic nie jestem w stanie zmienic, ale to tylko moja wina. Postanowilem wcielić mój plan w życie, dlatego znalazłem to forum i oto jestem. Nie posiadam stażu na silowni, dlatego jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o trening. Czytalem wiele artykułów, lecz ich ilość spowodowała, że wróciłem do punktu wyjścia. Nie potrafię samodzielnie dobrać odpowiedni dla mnie trening. Zastanawiam się, czy może najpierw nie zacząc trenowac w domowych warunkach. Nabrac odwagi, pewności siebie. Liczę na pomoc ze strony bardziej doświadczonych osób.




Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 80

Wzrost: 189

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Tak

Dieta: Powstaje

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ekspander szukam...

Następny temat

FBW do oceny.

WHEY premium