SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pocenie się rąk

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 48820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
Kurde mam ten problem i zaczyna mnie to coraz bardziej denerwowac

prawie bez przerwy mam spocone dłonie, co mozna na to poradzić?


_______________________
Przygarnę soga ==>
pozdro.
Aidstep
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, mi się nawet pocą jak teraz to piszę, drżenie też mam lekkie i wydaje mi się że mam nerwice w dodatku serce mnie pobolewa. Panowie chyba do końca naszych dni będziemy się zmagać z naszymi przypadłościami. Pozdrawiam serdecznie

chomikuj.pl/vremenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam tak samo , niezależnie od pogody i pory roku ciągle pocą mi sie dłonie . Jedynie czasem jak sie obudze w środku nocy to są normalne

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
Tajfun a próbowałeś iśc z tym do lekarza? nie orientujesz sie jak temu zaradzić?

_______________________
Przygarnę soga ==>
pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdaje mi sie że lekarz raczej nic tu nie pomoże ... Pytałem kiedyś o to na jednej z grup dyskusyjnych poświęconych medycynie to powiedziano mi że to normalne w tym wieku

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
albo jest to objaw nadczynnosci tarczycy

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
nadczynnosc tarczycy ..... a jakie mogą być tego inne objawy

_______________________
Przygarnę soga ==>
pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Szybasza praca serca, utrata wagi, nietolerancja ciepla, czasem "kolatania serca", czasem wole, moze prowadzic do wytrzeszczu oczu.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
a osłabienie wzroku? bo w ciągu ostatnich 2 m-cy zauwazyłem ze pogarsza mi sie wzrok ( w tym tygodniu ide do okulisty )

_______________________
Przygarnę soga ==>
pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Raczej malo prawdopodobne, zeby jedno z drugim mozna bylo laczyc.

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 196 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5715
Ja mam inny problem drzenie rak. NAjbardziej drza mi z rana. Wkurza mnie to niesamowicie. Probowalem isc z tym do neurologa, wyslal mnie wlasnie na badanie tarczycy. Okazalo sie ze jest ok. No to neurolog stwierdzil ze to sie dziedziczy genetycznie z ktoregos pokolenia, jest to tam jakas choroba i nic nie da sie z tym zrobic. Generalnie najbardziej mi wlasnie drza z rana, z tym ze ja poprostu juz mam taki zegar biologiczny ze poprostu przed poludniem do 12-13 jestem mimo wypicia kawy skrecony na pol gwizdka, a juz najlepiej mi sie zyje od 16,17 do 2 w nocy gdziejs tak. Wtedy poprostu czuje ze zyje. Mimo regularnego wstawania przez kilka lat w dni robocze o 7 lub 8 nie umie sie do tego przyzwyczaic. Moge spac 10 godzin i wstac o 8 i jestem detka. A moge spac 5 wstac o 11 i czuje sie super. Nie wiem czemu tak jest :) Ale po co ja to pisze hehe :)

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

[ K r o o l i K ]
- Za kazda wielka fortuna, kryje sie zbrodnia -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
"Ale po co ja to pisze hehe :)"

TRAFNA UWAGA

my tu mówiliśmy o poceniu a nie drżeniu ale nie szkodzi

a tak przy okazji


Jest jakiś sposób żeby te dłonie sie mniej pociły? Nie wiem moze jakiś cudowny syropek ?

Pamiętaj! Jeżeli dasz mi soga to byćmoże w następnym losowaniu totolotka to ty trafisz szóstkę.
Jeżeli zaś nie mi go nie dasz całe życie będziesz się zastanawiał co by było gdybym ... dał mu tego soga.

pozdro.
Aidstep
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego maleje :D

Następny temat

ginekomastia

WHEY premium