SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieprzyki tego chyba jeszcze nie było

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czeć mam taki problemik tzn mam dużo pieprzyków na ciele i takich wystających i takich normalnych płaskich. Nie są one duże tylko liczne niestety. Byłem z tym u dermatologa przy okazji trądziku i nie są to jakieś złośliwe pieprzyki ani nic w tym stylu. W związku z tym mam takie pytanko czy można je jakoś usunąć(nie operacyjnie u dermatologa lub kosmwetyczki) tylko jakimś preparatem??? Dzięki z góry za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
wiesz co mam taki sam problem jak ty. Mam cholernie dużo pieprzyków, ale są ona male. Niestety miałam jednego dość pokaźnego i zdecydowałam się go usunąć. Lepiej nie mówić o efektach... miało nie być blizny, a jest 3 razy taka jak byl ten pieprzyk... Dobrze, że jest to mało widoczne miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prędziej czy później się chłopaczek jakiś dopatrzy tego miejsca. Ale nie przejmuj się. U mnie nie jest aż tak tragicznie ale denerują mnie takie na szyi. I mam jeden taki malutki nad wargą a to moim zdaniem wygląda pedalsko
...
Napisał(a)
Usunięty przez zaborek za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie przejumj się bilzną. Mi dziewczyny też mówią że ten pieprzyk jest fajny ale mi się niepodoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tez miałem takie pieprzyki... i te wieksze usunełem laserowo... żałuje zrobiły mi sie keloidy (przerośnieta blizna) i znamie odrasta.. teraz musze miec tą cala blizne z odrostem usuwaną skalpelem :/ i takich miejsc jest 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
to niech zrobi ci to jais dobry plastyk, bo będzie jeszcze bardziej beznadziejnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ważne sa tez warunki jakie ma rana do gojenia się :] , pozatym z tego co mi tam taka lekarka mówiła to pani docent bedzie dociekac kto dał zezwolenie i czy wogóle takie posiada ten salon w ktorym laserowo usuwałem znamiona , bo podobno jest tam takie cos ze najbezpieczniej jest usuwas hirurgucznie i laserem sie nie powinno chyba ze bedzie specjalna zgoda czy costam :/ to tak na marginesie ze jednak jak juz to lepiej isc pod skalpel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
było !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 259
a usuwal ktos z was moze chirurgicznie pieprzyki z twarzy ? jesli tak to napiszcie cos jak to sie goi, ile kosztuje no i jak potem wyglada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2175
a czy chłopcy mogliby się wypowiedziec co sadza o pieprzykach u dziewczyn??
2

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opalanie lampą

Następny temat

najprzystojniejszy pływak

WHEY premium