SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opalanie rozzstępów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Chce zapytac wszystkich tych ktorzy maja lub znja metody leczenia rozzstepow..a mianowicie o OPALANIE czy to na słoncu czy na solarium ?? przypuszczam ze w fazie wyjscia rozzstepa nie powinno sie go opalac bo moze zostac ciemniejszy ale chce wiedzic czy po jakims czasie np 1roku od wyjsci tych okropnych ran mozna je opalac ma je na bicepsie od lutego ale ich kolor zabardzo sie nie zmienia stosuje CEPAN na noc FISAN rano i przed treningiem nawilzam oliwką dla dziecie J&J !! widze ruznice niz kiedys ale ciagle sa widoczne zwlaszcza po treningu rabia sie czerwone :(( pomuzcie ...zrobia sie kiedys biała i po jakim czasie ?? mam zamiar dalej notowac przyrosty i boje sie ze ciagle bedą one widoczne tak mocno !! nie wyobrazajcie sobie jednego roztiego chodzi o cały biceps od gory do dołu jest pociachany małymi czerwonymi cienciami !! ?? pomozcie

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, obiecuje porzadny post, ale tego troche jest wiec musze znalezc troche wiecej czasu i zebrac sie w sobie,
pozdrawiam

"Moja jest tylko racja, bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojasz niz twojsza, że właśnie MOJA RACJA JEST RACJA NAJMOJSZA!!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
Stosuj maść ujędrniającą dla kobiet w ciąży ja po niej rozstępów nie mam!

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Fisan jest dla kobiet w ciazy ale nie rozumiem ty nie masz po tej masci rozzstępów bo sie nią wczesniej smarowałes czy masz ale je wybieliłes ta mascią ?? bo ja juz mam rozzstępy teraz chce je ukryc najbardziej jak sie da !! to moze powiedz jakiej masci używales !! a jak masz rozzstępy to ile czsu czekałes az sie wybieliły ??

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
tymi masciami mozesz ewentualnie zapobiegac pojawieniu sie, a nie zlikwidowac. Jedyna metoda jest usuniecie laserowo, ale to jest kosztowna sprawa

Carpe diem bez sterydów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
A mozesz przyblizyc mi bardziej tą metode ?? wiesz cos o tym ?? np: jak to sie dokładnie nzaywa czy jest to gdzies w specjalnych klinikach albo jak mowiłes drogie to ile i pewnie za jaką powieszchnie bo tak pewnie przeliczją dzieki za porade ale chciałbym cos wiecej jak mozna

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
Wiem ze zabiegi robia u mnie (w Szczecinie), ale cena zalezy od wielkosci i ilosci roztepow, postaram sie dowiedziec czegos wiecej i dam ci znac

Carpe diem bez sterydów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Dzieki bracie licze na ciebie !!

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

sluchaj! najlepszy sposob to specjalna szczotka domasazu na celluitis, taka z kulkami na koncach zabkow, gumowa oraz krem na roztepy juz od 10 zł dostaniesz... technika laserowa usuniecia roztepow moze cie kosztowac z 1000 zł
a tak przy okazji to ty chyba zbyt szybko rosniesz, bo roztepy pojawiaja sie w chwili szybkiej utraty wagi lub szybkiego utycia..


z poważaniem
Povabka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Mam poprostu cienką skorke masz racje szybko rosłooo bo teraz stoje w miejscu a co do laseru to jak osiągne swoje zamiary to i tak wydam ten 1000 zeby było smiesznie a z tą szczotką to chyba nie powaznie przeciez to bedzie bolec mi sie wydaje ze to jest rana i jak bede ja rozciagłą to bedzie jeszcze gorzej...thx odp ??

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masaz (nawet bardzo ostra szczotka) jest o tyle dobry, ze pomaga dzialac substancjom z kremu. niestety, jesli rozstepy nie naleza do tych "mikrych" to nic to nie da. Pomoze laser albo beauty tek (to juz w ogole abstrakcyjny koszt).
Przy okazji - rozstepy nie pojawiaja sie przy traceniu wagi, chocby 10 kg/miesiac. Pojawiaja sie oczywiscie przy szybkim wzroscie/tyciu, gdy skora nie nadąża ze swoim rozmiarem, a także przy wahaniach hormonalnych - wtedy staje sie slaba i "peka".
Na rozstepy jest sporo roznego typu porad (jak chcesz to moge o nich napisac) ale one wszystkie dzialaja tylko na te mautkie, milimetrowe pekniecia.
Pozdrawiam

Obawiać trzeba się nie tych, co mają inne zdanie, lecz tych, co mają inne zdanie, lecz są zbyt tchórzliwi, by je wypowiedzieć (Napoleon Bonaparte)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym chciala żebys napisała sposob na ta male brzydkie "pekniecia''

z poważaniem
Povabka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spalic tluszcz....mi to pomoglo :)

Następny temat

Czy L-Karnityna pomoże spalić tłuszcz ?

WHEY premium