SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okres redukcyjny, a zwiększenie ilości kcal

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Witam,

Mam 22 lata, 185cm i 87kg. Ćwiczę 4 razy w tygodniu. Aktualnie moje zapotrzebowanie dzienne przy redukcji tkanki tłuszczowej to 2576kcal (zostało obniżone o 250-300kcal). Gdzie Białko wynosi 191g, Węglowodany 193g, a Tłuszcze 115g. Nie ukrywam, redukcja idzie pełną parą. Pozbyłem się niechcianego tłuszczyku i elegancko odsłoniłem mięśnie. Stąd moje pytanie. Ponieważ planuję po tym okresie znowu wejść na większą ilość kalorii (masa). Jednak chciałbym uniknąć efektu jojo, ewentualnie ponownego zalania. Ile powinno wynosić moje zapotrzebowanie kcal? Jak powinno to wyglądać w rozłożeniu na Białko, Węgle i Tłuszcze? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Stopniowo dodawaj kalorie co tydzień lub dwa. IMO białko i tłuszcze na tym samym poziomie, operuj węglami.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
j/w rob reverse tzw

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
Dzięki za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat do oceny

Następny temat

Kupić?

WHEY premium