SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki dla piłkarza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Witajcie!
Trenuję regularnie w piłkę nożną. Przynajmniej dwa razy do czterech razy w tygodniu. Ostatnio idzie mi trochę gorzej, ale nie o to tu chodzi. Na siłowni jestem przynajmniej raz w tygodniu do trzech razy (to zależy od tego ile razy w tygodniu mam trening z piłki). Trening mam raczej regularnie, w tych samych dniach i godzinach i raczej rzadko kiedy to się zmienia. Waże 61kg i mam 174cm wzrostu. Mam jeszcze 16 lat. Jem w miarę o podobnych porach i przynajmniej cztery posiłki dziennie. W dni po treningu staram się spożyć jak najwięcej węglowodanów i białka, ale jak wiadomo jestem pod dachem rodziców i to raczej tak jakby oni "decydują" co będę jeść... Moje pytanie polega na tym, że jakie mam stosować odżywki, suplementy itd żeby mieć lepsze osiągi w piłce i żeby zwiększyć masę mięśniową? Czytałem trochę na necie ale przed zamówieniem czegoś i rozpoczęciem stosowania tego wolę się jeszcze osobiście zapytać :) Jeżeli ktoś może to nawet jakieś konkretne nazwy prosiłbym :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Twoim wieku nie myslalbym za bardzo odzywkach, Twoj organizm sie dopiero rozwija i ma ogromny potencjal. Jesli juz bardzo chcesz to dla pilkarza polecilbym BCAA,dobrze wspomaga regenerację a to wazne przy duzej liczbie treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
A jeżeli chodzi o coś takiego?
https://sklep.sfd.pl/Olimp_CARBONOX-opis2767.html# 
Będzie spoko? Czytałem jeszcze o odżywkach poprawiających wytrzymałość. Może z czegoś takiego skorzystać czy może lepiej odpuścić całkiem z tym? Choć jednak chciałbym się wspomóc czymś, ale jak wiadomo nic na siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://m.sfd.pl/Będzie_ok_-t1141711.html#post2
Dostałeś odpowiedź w tym temacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Szybkie pytanie] o wybór NO Boostera - Shock Therapy vs. NO Xplode 3.0

Następny temat

Co na początek?

WHEY premium