SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO MŁODEJ CRACOVII

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5536

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
a orientuje sie ktos dla kogo 1O czerwca sa robione testy do młodej cracovii?czy to jest dla tych ktorzy graja w jakims klubie a wola grac w młodej cracovii,czy moga isc na nie ci co graja amatorska i posiadaja umiejetnosci?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
z tego to wiem to napewno będa juniorzy z rocznika 91 z klubów
a po za tym to niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
NA STRONIE CRACOVII PISZE ZE ROCZNIKI 89-91 DO MŁODEJ CRACOVII CZYLI RACZEJ KTOS BEZ KLUBU NIE MA CO WYBIERAC SIE NA TEN TEST?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no raczej proste, trudno żeby każdy z ulicy mógł sobie przyjsc na nabór,
a jak grasz w klubie to i tak klub lub ktos musi to załatwic wczesniej sporo,typ mi coś juz chyba w marcu mówił że jedzie tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
to na te testy do młdej cracovii roczniki urodzenia 89-91 zgłaszaja sie głownie zawodnicy np jakich druzyn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 157
zadzwoń do nich/napisz maila
wg mnie to jest idiotyzm żeby niby tylko z klubów mieli przychodzić na testy, każdy powinien mieć szansę się pokazać

Chelsea
Chelsea
You are my love
You are my Destiny

[img]http://i42.tinypic.com/smppmw.jpg[/img] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
no przeciez ci co graja codzienie amatorsko czesto maja wiekszy talent i umiejetnosci niz ci z jakis słabych klubów.po za tym rozumiem ze do pierwszej druzyny cracovii moga isc na testy tylko wybijajacy sie zawodnicy innych druzyn.ale młoda cracovii słyszałem ze jest gdzies na poziomie 4 ligi,a na test to 4 ligowego klubu moze isc chyba kazdy no oczywiscie moge sie mylic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
nie wiem czy gdzies grałes czy cos
ale myslisz że w 4 lidze graja ludzie którzy nie umieja piłki kopać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
zle mnie zrozumiałes.ja mysle ze zarówno w 4lidze umieja grac w piłke jak moga dobrze grac ci co graja regularnie amatorsko,zreszta zeby grac w 4 lidze trzeba prezentowac dobry poziom.a o słabdze kluby to chodziło mi nie o 4 liga tylko klasa a,b,c.reasumujac moim zdanie w 4 lidze wystepuja dobrzy zawodnicy ale ci aktualnie bez klubu tez moga dobrze grac ale nie musza,choc na pewno odstaja taktycznie od ligowców.wiadomo grasz w 4 lidze jestes dobry no ale jak grasz codzienie amatorsko nie znaczy ze jestes słaby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no tak ale mysle że jak ktoś kto gra amatorsko i nigdy nie grał w klubie przyszedł by na trening 4 ligi odstawał by w choy od zawodników
napewno są wyjątki
ale jesli ktoś to lubi i jest dobry to proste ze zaczyna trenowac w wieku kilku\kilkunastu lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
nie no mam nadzieje ze jak pójde do 4 ligowego klubu poprosic o testy około 15 lipca jak wznowia treningi to trener sie zgodzi na zrobienie mi testu a jak nie to sa jeszcze nizsze ligi okregówka itd.treningi amatorskie to oczywiscie nie to samo co w klubie,no ale z tego co grywałem na boiskach w goscmi z 4 ligi nie odbiegałem od nich,no chyba ze grali na 10 procent umiejetnosci a 100 zostawili na klub.no ale jest róznica czy np taki 19-letni gosc rzadko kiedy grywał w piłke i nie ma nawet do tego drygu,mysli fajnie by było grac w 4lidze pójde na trening moze sie uda i sie rozczarowuje.a taki gosc z dobrymi warunkami,co ma dobra kondycje gra od wielu lat regularnie czesto nawet codzienie i ma talent to szansa sie sie nie rozczaruje jak pojdzie na taki trening jest znacznie wieksza.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Piłka + Siłownia !

Następny temat

Trening Napastnika - Szybkość

WHEY premium