SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr Universe NAC-Hamburg 2013-11-30

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Jutro odbeda się jedne z najwiekszych zawodów federacji NAC-Mr Universe.

Pojechała tam także polska druzyna-kulturyści i kulturystki znani z zawodów w Złotoryji i w Brodnicy:między innymi jest tam też Mateusz Burdzy...

Wszyscy zawodnicy przeszli dziś weryfikacje a jutro o 9:30 rozpoczynaja sie eliminacje.

Finały-jutro o 18:00



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
mateusz burdzy brazowy medal...Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19841 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731919
-













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1982 Napisanych postów 19841 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731919
...










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Wspaniała sylwetka i znakomita forma. Nie ma jeszcze 30 lat, a już taki sukces.
Wiecie może jak poszło reszcie naszej ekipy? Bo na stronie nac nic nie pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4787
Napiszę o zawodach jako uczestnik.
Niestety byłem poza finałem jeszcze nie wiem które miejsce, ale obstawiam 7-8. Poziom mega wysoki uważam, że wyższy niż na MŚ IFBB. Wiem do jakiej formy muszę dążyć by walczyć o medal na tej imprezie. Mateusz 3 miejsce, powinien być 2 ale sędziowie chyba patrzą, że nowe twarze w tej federacji. Szczepan też obstawiam tuż poza finałem. Byłem w 4 porównaniach także walczyłem o ten finał, wiedziałem że 2 porównanie(do pierwszego nie byłem brany) decyduje o finale. W athletic pośladki każdy finalista miał w prążkach. Kategorie open i Mateusza wygrał Węgier, który wyglądał perfekcyjnie ideał ideałów sylwetki, niesamowicie było go oglądać na scenie z bliska.(jeśli ktoś ma jego zdjęcia nr 301 niech wrzuci) Jeszcze żaden zawodnik na żywo nie zrobił na mnie takiego wrażenia(nawet zawodowcy których widziałem), nie wiem jak się będzie prezentował na fotach, ale tam wyglądał perfekcyjnie. Impreza najlepiej zorganizowana ze wszystkich w jakich uczestniczyłem. Sam obiekt przepiękny i przestronny. Scena ogromna zaplecza dla zawodników super przygotowane, wszystkie komunikaty przez nagłośnienie w obiekcie po angielsku, z precyzyjną dokładnością podawane kiedy kto wychodzi. Przychodzili ludzie do każdego zaplecza po zawodników i prowadzili na backstage. Wszędzie czysto na bieżąco sprzątane(toalety), zaplecze obklejone a i tak nie było widać śladów brązera na foliach. Każdy zawodnik super traktowany, z najwyższą opieką i szacunkiem. Dlatego każdy też dbał o porządek i miłą atmosferę. Na scenie dwóch sędziów podawało wodę po porównaniu, obok mnie gość zażyczył sobie pepsi sędzia poszedł i mu przynióśł :shock: Piękne miejsce i zamierzam powalczyć tam za rok. Teraz do 17 maja przygotowania do MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4787
Zwycięzca open stoi na ostatniej focie porównań Mateusza w tle nawet na luzie jak stał to przyciągał wzrok sylwetką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 183 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Ziomeczek na prawo od Matusza chyba rąckzi trochę za mocno podrasowane? czy tylko to tutaj tak wygląda?

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Fajna relacja od bezpośredniego uczestnika zawodów-czyli zawody zrobione ze słynna niemiecka precyzja....

Moze masz jakies zdjecia przez siebie robione z tych zawodów?

Na zdjeciu-trofeum Mateusza:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
Trofeum stoi w kurtce rozumiem ?

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jestem w szoku jak czytam opis tych zawodów. Pełen profesjonalizm. Już mnie nie dziwi dlaczego przeszedł tam Mateusz.

Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2013-12-02 18:31:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fight Travel odc 1 – Gladio Lublin

Następny temat

GLOSOWANIE NA MR.SFD i MISS.SFD

WHEY premium