SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan sprawie trenigu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
1 Czy trzeba zmieniac trenig to znaczy np w poniedzalek robie biceps triceps i i przedramie i czy np w nastepnym tygodniu mam zmienic np na kalte i rozmietki czy zostawic tak.Bo niby mowili mi ze powinno sie tak zmieniac.I sam juz niewiem kogo mam sluchac prosze o porade
2 Czy biceps wystarczyy cwiczyc raz na tydzien czy mozna 2 razy w tygodniu ? Dziekuje za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1625
1. nie robi sie tak. poczytaj o treningu.
2. to zalezy. jesli cwiczy sie splitem to wystarczy raz, jesli fbw - 2 albo 3 razy, ale z mniejsza intensywnoscia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Zmieniac co tydzien mozna, ale nie ma w tym wiekszego sensu, przy malym stazu takie kombinacje przynosza odwrotny efekt do zamierzonego, dobrze na tym nie wyjdziesz na pewno.

Co do bicepsa to 1x w tygodniu, w zaleznosci od konkretnego planu treningowego, fakty sa takie ze na biceps w ciagu tygodnia wystarczy tylko kilka seri cwiczenia ukierunkowanego na ta partie.Nic wiecej nie trzeba ,pracuje przy innych cwiczeniach i to w znacznym stopniu, katowanie go kilkoma treningami podczas tygodnia mija sie z celem.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
ok dziekuje za porade temat uwazam za zamkniety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni temat prosze nie kasowac tylko odpowiedzcie

Następny temat

Ile seri na co ??

WHEY premium