SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy i jaki trening zaplanować?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 228
Nie było mnie na forum wiele lat już. Rzadko zerkałem, bo czasu zawsze było niewiele, ale godziłem wszystkie obowiązki, aż do czasu. Trochę miałem przygód w życiu i siłownia poszła w odstawkę na długi czas, a wcześniej to żadnego treningu nie odpuściłem. Teraz chcę wrócić do ćwiczeń, po długiej przerwie, ale zastanawiam się jak je rozsądnie zaplanować, biorąc pod uwagę "niedoczas".

Mój dzień wygląda następująco: pobudka po 5.00, prysznic, śniadanie, albo i jego brak, bo mam wyliczony czas co do minuty i biegiem do pracy. Droga do pracy zajmuje mi ok. 2 godzin. Z powrotem do domu docieram pomiędzy 20-21 i zazwyczaj padam już z nóg, bo wszystko jest na przedwczoraj. To taki w skrócie plan dnia, który obowiązuje codziennie. W weekendy trochę luźniej, ale wtedy mam dodatkowe godziny na sen.

Teraz się zastanawiam, jak w to wpleść treningi i czy w ogóle jest to możliwe? Wiem, że najprościej i najzdrowiej to mniej pracować, ale jak chce coś mieć, to muszę się tego dorobić od zera i do dziś nie zrozumiałem jak to inni robią, że nic nie robią, a wszystko mają.

Jak wracam to siłownie już zamknięte, albo łapałbym się na ostatnie 30 minut, gdzieś na drugim końcu miasta. Czy tu w ogóle jest sens planować jakikolwiek trening? Może przy takim trybie życia, to jak gwóźdź do trumny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
zainwestuj w jakis sprzet do domu i trening zrobisz sam musisz stwierdzic czy dasz rade tak ciagnac czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 228
Wiedziałem, że zapomniałem czegoś dopisać. Choć bym pękł, to miejsca na to nie wygospodaruje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
no to pozostaje 2 czesc wypowiedzi

jak wiesz ze dasz rade to ok, jak nie to odpusc bo nie ma sensu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na pley do oceny

Następny temat

Sprzęt do domu - ławeczka

WHEY premium