SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kaszel

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Witam.
Jakieś 3 i pół miesiąca temu zaczol się u mnie przewlekły kaszel, kaszel raz był suchy a raz mokry do tego wystarczyło ze raz zakaszlałem to automatycznie powstawała seria duszących kaszlnięć nie do powstrzymania. Po jakiś 2 tygodniach postanowiłem udać się do lekarza, ten przypisal mi jakieś sterydy na oskrzela które niestety nie pomogły. Kaszel utrzymywał się jeszcze dosyć długo i słabł bardzo wolno, w tym czasie przyjmowałem jedynie najzwyklejsze syropy na kaszel. Pod koniec lipca postanowilem udać się do lekarza ponieważ kaszel nie moze tak długo trwać. Lekarz uznal ze mam krztuśca i powiedział ze za jakieś 2 tygodnie powinien mi przejść nie przypisując żadnych leków. Po 2 tygodniowym pobycia nad morzem kaszel nadal nie ustąpił. Kaszle teraz rzadko ale moim zdaniem jest to nadal podejrzane, kaszel jest juz bardzo lagodny nad ranem raz mokry potem przez reszte dnia zdaza mi sie kaszlnąć kilka razy sucho. Po jakim czasie kaszel ustąpi?? Dodam jeszcze ze gdy wezme bardzo głęboki oddech przez usta to odczuwam dziwne laskotanie w krtani które wywołuje kaszlnięcie, nie dotyczy to wdechu przez nos. Dodatkowo nie pale,zdarza mi się zapalić najwyżej 2 razy w ciągu miesiąca ale to tylko okazyjnie. Z góry thx

Just Keep Walking

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Niech lekarz kieruje do pulmonologa/laryngologa.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeprosty stawów łokciowych

Następny temat

opuchnięty brzuch

WHEY premium