SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIWNE SUTKI, pomocy !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Mam jakies dziwne miekkie sutki ostające- takie stożki , ktore przebijaja przez bluzke i wstyd chodzic z krotkim rekawem, a cieplo sie robi i trzeba. Otoz fatu raczej nie mam mam 16lat i jak potre albo mi sie zimno zrobi to te sutki sie kurcza i sa takie jak na zdjeciu nr 3 a normalnie jak 1,2... co to moze byc? nie mam zadnych guziczkow pod sutkami itp. moze mi pomozecie u lekarza bylem ale u nas ten lekarz to zawsze zbywal pacjentow mowil mi ze ludzie maja gorsze problemy dowidzenia, tymczasem to moj kompleks.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i trzecie- ostatnie. co o tym sądzicie? jak to zbyć??? niebardzo bym chcial spalacze bo nie mam czego spalac , robie mase aktualnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Masz gites klatke nie przejmuj się Lekarz dobrze powiedział... ludzie maja gorsze problemy :D ja mam 15 lat i mam kurza klatke tez jestem na masie i jak juz przytyłem +7kg to ten "moj kompleks" znika wiesz a sutki też mam takie jak od stara wętyle i sie nie przejmuje ;p

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klatka gites to nie jest chce miec lepszą , ale zdjecie 2 a 3 to ta sama klatka a ile ladniej wyglada, wiec moze mi ktos cos podsunie do glowy co tu zrobic z tym ustrojstwem ; /
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1534
Wszystko w normie. Nie chce zeby to zabrzmialo protekcjonalnie, ale w Twoim wieku to normalne. Hormony ah hormony :)
1

THINGS YOU DON'T WANT TO HEAR DURING SURGERY

# Well folks, this will be an experiment for all of us.
# Oops! Hey, has anyone ever survived 500 ml of this stuff before?
# Nurse, did this patient sign the organ donation card?
# Ya' know... there's big money in kidneys... and this guy's got two of 'em.
# Wait a minute, if this is his spleen, then what's that?
# Oh no! I just lost my Rolex.
# Damm! There go the lights again...
# What's this doing here?
# That's cool! Now can you make his leg twitch?!
# Bo! Bo! Come back with that! Bad Dog!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Ojej ale sie tym przejmujesz...Różnica jest taka że na 2zdjęciu masz normalne 'sutki' a na drógim brodawka się zmiejszyła... I jest to tylko dlatego że jest ci zimno czy masz gęsią skórke... Każdy tak ma nic nowego Możesz mieć problemy z hormonami ... Jeżeli wgłebiłbyś sie w temat. Kumpel ma 2x takie jak ty i ma problemy z hormonami

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i to juz jest odpowiedź:) moze i masz racje bo mi to weszło razem z pryszczami pryszczy juz prawie nie mam czasem 0 czasem 5 roznie ale schodza mi wiec moze i to zejdzzie, ale moze to nie jest tego wina ktos doswiadczyl tego i zeszlo w jakis sposob?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1534
Powtorze. To sa normalne sutki. NIE sa DZIWNE. Zmniejsza sie jak skonczy sie burza hormonalna, za 2-3 lata.

THINGS YOU DON'T WANT TO HEAR DURING SURGERY

# Well folks, this will be an experiment for all of us.
# Oops! Hey, has anyone ever survived 500 ml of this stuff before?
# Nurse, did this patient sign the organ donation card?
# Ya' know... there's big money in kidneys... and this guy's got two of 'em.
# Wait a minute, if this is his spleen, then what's that?
# Oh no! I just lost my Rolex.
# Damm! There go the lights again...
# What's this doing here?
# That's cool! Now can you make his leg twitch?!
# Bo! Bo! Come back with that! Bad Dog!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Samo ci zniknie ja miałem w wieku 13lat bo szybko zaczeły mi chormony buzować takie ... guzki ;d też znikneły Pozdrawiam

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
Tak jak Jashac napisał Powodzenia , i naprawde sie tym nie przejmuj

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sobie naderwalem?

Następny temat

wzdęcie

WHEY premium