SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CARNIVOR firmy MuscleMeds

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9770

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2836
Witam.Czy ktoś może testował to białko?Nadaje sie ono do picia na dłuższą mete?Myśle nad zakupem i stosowaniem Carnivor przed,w trakcie jak i po moim pierwszym cyklu kreatynowym ktory chce zaczac za ok 2 m-ce.Czy to stezenie kreatyny w białku nie odbije sie podczas mojego pierwszego cykl kreatynowego(chodzi o efekt działania monohydratu bo chyba na taki sie zdecyduje).dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
Jeżeli będzie to twój pierwszy kreatynowy cykl to po co kupować od razu drogi produkt jakim jest hydroizolat białka wołowego ?? Do najtańszych nie należy a ty jako początkujący nie odczujesz różnicy zapewne ....

Monohydrat jak najbardziej polecam na pierwszy kontakt z kreatyną i nie tylko na pierwszy ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2836
Sprostowanie.Chciałbym zamienić białko serwatkowe na wołowe ze wzgledu na zawartosc kazeiny(w carnivor = 0).Chodzi o to ze mysle nad wyeliminowaniem produktow mlecznych z mojej diety co bedzie bardzo trudne.Dlatego chciałbym opinie od kogoś kto spożywał juz to białko.Czy bede w stanie pić je na dłuższą mete bez odruchu wymiotnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
A napisz mi kolego jaką masz serwatkę ? która zawiera kazeinę , bo jeżeli jest coś z wyższej półki to zawiera kazeinian wapnia czyli kazeine poddaną wstępnemu trawieniu. A zwykłe wpc kazeiny nie zawiera tylko laktozę........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2836
Przepraszam oczywiście chodziło o laktozę :)Jak dotąd stosowałem i stosuje MyoFusion Gaspari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
To myślę że akurat laktozy z produktów gaspariego nie musisz sie obawiać na pewno bo tam jest ilość znikoma.A kwestia odstawienia produktów mlecznych to juz twoja sprawa ja np nie jem i zauważam różnice. Odstawiając lakto odstawiasz twaróg,mleko ,juogurty , kefiry , wpc zostawiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2836
Rozumiem.A mógłbyś napisać jaką róznice zauważyłeś po odstawieniu produktów mlecznych i czy nie sprawiło Ci trudności ułożenie diety bez tych produktów?Ja mam troche do myślenia bo jak dotąd te produkty zajmowaly znaczące miejsce w moim jadłospisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12506
Powiem Ci że produktów mlecznych nie jadam już od długiego czasu ,zapewne jest mniej wody podskórnej i cieńsza skóra , czuję się lżej , po twarogu zawsze czułem się ociężały

a problemów z ułożeniem diety nie ma żadnych , płatki rano zalewasz wodą ,kawę , lub myofusion i po problemie , a na noc rybka lub białka jaj + orzechy
ewentualnie układasz dietkę z węglami na noc czego osobiście nie próbowałem ale chwalą sobie ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2836
Ok dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
kolego sa bialka serwatkowe dobrej jakosci ktore nie zawieraja ani grama laktozy, cholesterolu, tluszczy, sprawdz niektore białka CFM

a co do carnivora to jest to bialko o nie dosc ze nieadekwatnej cenie to ochydnym dosłownie smaku
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

z suplami czy bez?

Następny temat

Szybkie pytanko nt. Staka

WHEY premium