SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Balsam brązujacy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4521
Hej kupilem sobie balsam brazujacy, mam kilka pytan: czy mozna go stosowac na twarz?, jak go rozprowadzic zeby nie bylo zaciekow,plam itp?, czy ten balsam dziala jak samoopalacz ?? thx z gory za odpowiedzi -.=
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19545
Po Garnierze do skóry śniadej pomarańczowa nie będzie, a stosując go przez 3-4 dni codziennie wieczorem na pewno zauważy soolidny efekt. Zresztą nie tylko ona. Do skóry bladej to jest dla tych co sa biali.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
zależy,zazwyczaj działają bardzo podobnie,tylko delikatniej.


czyli odsyłam do podwieszonego posta Ośki,tam masz wszystkie odpowiedzi na pytania co do samoopalacza

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
balsamy brazujace nie sa tym samym to samoopalacze..!! smarowanie balsamem jest nie trwale gdyz przy kompieli caly kolor sie zmywa...jak kazdy balsam ten takze ma konstystencje łatwa do rozprowadzenia wiec nie pozostawaia plam a nawet jesli to mozesz dosmarowac lub zmyc":) po rozprowadzeniu najlepiej odczekac pare minut zeby sie wchlonol w skore

ja osobiscie adwolona jestem z efektu tyljko jesli nie odczekam to zostanie na bialej bieliznie czy cus

jak patrzalam na zdjeciach tp wyglada bardzo łądnie na calym ciele i naturalnie!

co do samoopalaczy to takze odsylam do podwieszonego temaciku :D jest dobry :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
pewnie ze mozesz go stosowac na twarz. A jak rozprowadzac? Równomiernie no nic innego nie wymyslisz.
A teraz tak sie zastanawiam bo wlasciwie to i ty Shala i ty Malutka macie racje. Bo generalnie to sa dwa rodzaje takich balsamow brązujących, bo oba te kosmetyki wlasnie maja chyba taką samą nazwe, no nie słyszalam innej. Tylko tak: jedne sa takie ze faktycznie dzialają podobnie do samoopalacza przez to ze maja tam jakies wyciągi bodajże z orzecha? Niewazne, z czegokolwiek by nie mialy, te balsamy brązujące mogą dzialac podobnie do samoopalaczy ale o wieeeeele słabiej i wg mnie to one nie działają wcale serio, mialam jakies kiedys to ZERO efektu. czego nie mozna powiedziec o samoopalaczu bo są si
Ale sa tez drugie balsamy brązujące ktore własnie ty Malutka mialas na myśli, to jest tez to co ja mam z tego Avonu co sobie chwale, on ma bardzo ciemny kolor i od razu po aplikacji jest widoczny(oczywiście na ciele nie jest taki ciemny, ladnie wygląda) i zmywa sie po jednej kąpieli czy prysznicu, tak jakbyś sie pomalowal farbą, to chyba najbardziej dokladnie obrazuje jakby to tlumaczyc facetowi
Chociaz wlaściwie do tego drugiego kosmetyku to bardziej pasuje określenie "bronzer", cos jak to czym smarują sie kulturyści przed zawodami

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
https://www.sfd.pl/temat241025/ 
ręce opadają !! !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4521
dzieki za odp lapcie po soGu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
soga nie ma ale nie dziwie sie bo zeby dac soga trzba miec abonment a ty go NIE MASZ :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4521
jak soG nie ma kak jest dalem Ci przed chwila w innym poscie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
to raczej dałeś SOGa na temat

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
u mnie i tak wiekszosc sobow sie nie zwiekszyla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 271 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2676
ja mam samoopalający balsam do ciała nakładam go 2 razy dziennie rano i wieczorem i niewiem dlaczego ale zrobiałm sie zółta na twarzy dlaczego ? moze zle go nakładam rozsmarowyuje prosze o odpowiedzi co robic .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

naskórek na palcach

Następny temat

białe plamki na paznokciach..

WHEY premium