SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w lewym kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Od jakiegoś czasu odczuwam ból w lewym kolanie pod rzepką ,byłem z tym u lekarza i powiedział mi że mogę mieć naderwane więzadło rzepki. Dodatkowo kazał mi zrobić zdjęcie rentgenowskie ,aby się upewnić czy kość jest cała. Jak się okazało kość jest cała i zdrowa :) Gram bardzo dużo w koszykówkę i bardzo mi zależy na zdrowym kolanie. Ogólnie ból odczuwam przy wyskokach ,przy przysiadach itp. Godzinę temu wróciłem od lekarza i powiedział mi że uraz nie jest ciężki i prawdopodobnie coś naderwałem (byłem u dwóch inny lekarzy). Dodam że mogę normalnie chodzić itp. I tutaj mam do was pytanie myślałem nad ortopedą by do niego iść i zbadać tą całą sytuację i według was lepiej poczekać czy samo przejdzie (wydaję mi się że samo nie przejdzie). Może ktoś z was miał podobny problem i mógłby udzielić mi rady co z tym zrobić i ile muszę czekać by to więzadło się zrosło.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz się do lekarza wybrać ,ale to jest zwykła kontuzja wystarczy chyba smarować Fastum i założyć sobie 'opaskę' na nogę i nie obciążać ją do póki nie przestanie boleć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odp. tylko tu jest moje pytanie po jakim czasie przestanie mnie boleć i czy do września będzie ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja często miewam takie kontuzje tylko ja gram w piłkę nożną i przeważnie po tygodniu lub dwóch ból ustepuje jak ci nie przejdzie po 2 tyg. to ja nw , i wtedy lepiej idź do lekarza ,a narazie to co Ci napisałem powinno pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
od jakiego czasu Cie boli, od 2 dni ? miesiąca ? dłużej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drobny ból towarzyszy mi od jakiś 3 lat ale drobny trochę poboli tu trochę tam no wiecie jak to jest :) ale te bóle nie były groźne po jednym dniu wszystko przechodziło. Jakieś 2 i pół tygodnia temu zaczęło mnie boleć i postanowiłem odpocząć ale to nic nie dało. lordtasiemiec też grałem w nogę ale postanowiłem się przerzucić na kosza ,gdy grałem w nogę też miałem takie bóle ale od czasu kiedy się "przerzuciłem" bóle są mocniejsze z powodów skoków zapewne. Dodatkowo mogę dodać że gdy gram czuję że to kolano jest tak jakby "niepewne".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W takim razie lepiej idź do lekarza pierwszego kontaktu i powiedz mu to co nam może on coś zaradzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak zrobię. Mam jeszcze jedno pytanie czy mogę chociaż jeździć na rowerze czy powinienem odstawić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba możesz ,ale nie pedałuj z całej pety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten temat do zamknięcia kontynuację znajdziecie na forum. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Garb-jakich cwiczen unikać?

Następny temat

Dziwny ból u kolan

WHEY premium