SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amatorskie Zawody w Trójboju Siłowym - Włocławek 19.03.2016 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
19 marca w klubie FITEXPERT w Włocławku, Wzorcownia, Poziom + 1 ul. Kilińskiego 3 odbędą się I Amatorskie Zawody w Trójboju Siłowym. To impreza skierowana jest do miłośników ciężarów. Zawody będą miały charakter amatorski i są dedykowane dla zawodników niezrzeszonych oraz tych, którzy nigdy nie startowali w zawodach organizowanych przez PZPC, PZKFiTS, federację WPC, WPA oraz zawodowych strongmanów startujących na arenach międzynarodowych.


gregorterm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CIEKAW JESTEM KTO BĘDZIE PRZEPROWADZAŁ SELEKCJĘ ZAWODNIKÓW...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No właśnie dla mnie to niewykonalne.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
chyba wpadne popatrzeć bo też jestem ciekaw a mam blisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
A czy wiadomo coś na temat kat. wagowych? Wiekowych ? (junior,18,23 itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Proszę regulamin.







gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
bardzo ciekawia mnie te zawody jak to ogarna zwaszcza w gaeri handlowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
k00ndzi00 oni tam mają swój obiekt dość spory.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
byłem kiedyś ale nie zwrociłem uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Zachęcam do wcześniejszego zapisywania się na zawody. Przypominam, że do dnia 6 marca wpisowe 0zł ! Warto wziąć udział, organizator przygotował dla Was wartościowe nagrody oraz medale dla wszystkich uczestników !

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 37
Crazy2012C
A czy wiadomo coś na temat kat. wagowych? Wiekowych ? (junior,18,23 itp)


Witam.
Nie ma kategorii wagowych. Wszyscy zawodnicy startują razem. Trzy najlepsze wyniki z każdego boju są sumowane i przeliczane w formule Wilks. Na podstawie tego zrobimy ranking końcowy. Niestety nie udało nam się pozyskać aż tylu sponsorów i tak wielkich dotacji, żeby tworzyć kategorie wagowe. A z drugiej strony, dochodzi też fakt, że kategorie wagowe miałyby sens przy większej ilości zawodników, a robić kategorie wagowe dla paru osób nie mają sensu. Myślę, że Wilks jest sprawiedliwy dla każdego.

Woleliśmy zrobić jedną kategorię i zainwestować w lesze nagrody i pamiątkowe medale, dyplomy dla wszystkich niż tworzyć kategorie wagowe i każdy miałby dostać po "niczym" konkretnym.

Jeśli miałby ktoś jakieś dodatkowe pytania z chęcią postaram się na nie odpowiedzieć.

Zapraszam do zapisów. Zawodów trójboju siłowego dla amatorów jest bardzo mało więc myślę, że jest szansa żeby się pokazać dla takich właśnie osób.

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody w Trójboju Siłowym Wielokrotnym - 27.02.2016 r. Skarżysko.

Następny temat

Nakolanniki w TSK - Tańsze wersje niż SBD

WHEY premium