SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Olimp BCAA 6 x 500g, Leucyna / L-Leucine Primaforce 4 x 500g + BONUS - WARSZAWA

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10194
Witam!

Sprzedam 6 opakowań BCAA Olimp 500g oraz 4 opakowania L-Leucine Primaforce.


UWAGA! BONUS! Jeśli ktoś weźmie całość dorzucam bonusowo kolejne 400g L-Leucine Primaforce oraz około 350g BCCA XTRA Activlab w otwartych opakowaniach, które zdążyłem napocząć.

To jest dodatkowo prawie całe opakowanie leucyny i dużą część opakowania BCAA GRATIS! Leucyny jest na pewno 400g, ponieważ miałem puste opakowanie, które zważyłem i odjąłem od wagi całości tego napoczętego, zostało 400g wagi na zawartość. BCAA Activlab 350g to waga OSZACOWANA ponieważ nie chcę narażać zawartości i przesypywać tylko po to żeby zważyć.

Preferuję odbiór osobisty w Warszawie - centrum, Śródmieście, ewentualnie Mokotów.

Proszę o wpisy tutaj, ewentualny kontakt na [email protected].

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Podaj cenę za wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10194
Czy moderator może zmienić ikonkę na 'sprzedam'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10194
pro666 po ile można mieć to teraz najtaniej w sklepie? To sprzedam oczywiście taniej, jestem elastyczny co do ceny, po prostu nie zużyję już tego, a bez sensu żeby stało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 518 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3327
po ile to? z pkt. czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10194
Tak są punkty. Dzięki za przypomnienie, bo zdałem sobie sprawę, że posiadam sporo punktów OLIMP, założyłem osoby temat dla zainteresowanych.

https://www.sfd.pl/[S]_Punkty_OLIMP__ponad_1000_punktów_!_-t916047.html


TYMCZASEM PRZEJRZAŁEM JESZCZE CO MAM I DLA OSOBY KTÓRA WEŹMIE CAŁOŚĆ DORZUCAM OK. 500-600 gram BETA-ALANINY XXL - ZSYPANE DO JEDNEGO OPAKOWANIA, FOTKA PONIŻEJ, ORAZ TROCHĘ FLEX-IT! Ciężko mi ocenić ile tego FLEX-IT jest, załączam fotki poniżej.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1387
Jakie są terminy przydatności do spożycia?
Proponuję 200zł za 4 x BCAA i odbiór osobisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10194
Witam,

Sorry, że nie podałem dat wcześniej! Z tego co właśnie sprawdziłem:

L-Leucine ---> 04/2012
BCAA OLIMP ---> 29-01-2014.
BCAA Activlab ---> 02.10.2013.
Na XXL, nie widzę daty.
FLEX-IT ---> 28.02.2013 - z uwagi na ilość spokojnie do daty zdąży się zjeść.


Z tego co widzę tutaj w sklepie cena za BCCA OLIMP to 88 PLN, na Allegro najtaniej za 75 PLN, mogę sprzedać wszystkie 6 za 350 PLN, to jest jakieś 58 PLN za opakowanie - co daje 75% najtańszej ceny na Allegro.

L-Leucine sprzedam atrakcyjnie ze względu na to, że trzeba się uwijać ze zjedzeniem, proszę zainteresowanych o ujawnienie się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10194
I tak myślę, że skoro nie mogę określić daty Beta-Alaniny to odpada z BONUSU, chyba że na wyraźne życzenie nabywającego.

L-Leucine w necie nie widzę taniej niż za 70PLN opakowanie, wychodzi 280 PLN, te 4 mogę w takim razie sprzedać za 200 PLN, wychodzi 50 PLN za opakowanie, 70% ceny, to jest o prawie 1/3 taniej!

Cena jak ktoś weźmie wszystko to 500 PLN!

Samo BCAA w sklepie SFD to ponad 500 PLN. Przypominam też, że są bonusowe suple. Wartość całości licząc po najtańszych cenach w necie (u różnych sprzedawców!) to jakieś 800 PLN, nie licząc przesyłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 50 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1401
Sprawdź PW. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10194
Kosior właśnie przeczytałem, wstrzymajmy się jeszcze, bo chcę po prostu sprzedać całość, żeby się nie bujać dodatkowo.

W związku z wiadomościami, zważyłem zawartość BCAA Activlab - jest 320g. Ma się te wagę w oku ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] suwnica do nóg lub wyciąg

Następny temat

[S] Punkty OLIMP - ponad 1000 punktów !

WHEY premium