SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marczesco juz sprzedalem.

Pozdrawiam Bartek
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
A jakie ten "ktoś" ma efekty?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, widzę że potrzebujecie korepetycji z chemii (lub farmacji)
ZMA Biotestu zawiera 150 mg hydroasparaginianu magnezu, czyli 12 mg CZYSTYCH jonów magnezowych
ZMA PM Kaizena zawiera 450 mg stearynianu magnezu, czyli około 40 mg CZYSTYCH jonów magnezowych.
Dostępne w aptekach preparaty z magnezem zawierają (podam tylko 4 dla przykładu, jest ich znacznie więcej):
ASMAG - 300 mg asparaginianu (24 mg CZYSTEGO magnezu)
ASMAG FORTE - 500 mg asparaginianu (33 mg magnezu)
MAGESPAN - 600 mg hydrosaparaginianu (40 mg magnezu)
MAGNEZ 120 - 500 mg węglanu (120 mg magnezu, ale słabiej przyswajalnego).
Podsumowując, wystarczy 2 x ASMAG lub nawet 1 x ASMAG FORTE aby dawka magnezu była taka jak w ZMA. W przypadku mikroelementów należy patrzeć ile jest czystego związku !

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 463
Czy naprawdę coś co zawiera tylko witaminę, magnez i cynk może mieć skutki uboczne ? Pewnie producenci coś do tego dosypują ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coolbart, co Ty tak naprawde brales ? Czy bylo to Z-Mass PM Cytodyne czy ZMA PM Kaizena ? Czy twój produkt zawieral ziola ? Jesli tak, to Twoje klopoty nie sa spowodowane przez magnez, cynk i witamine B-6 ale przez hydroxyecdysone które te ziola zawieraja (obecne w pierwszym z wymienionych produktów).
Bardzo bym chcial aby w sprawie ZMA wypowiedzial sie nasz GURU, bo NIE WIERZE ze prawidlowo dawkowany produkt zawierajacy wylacznie Mg, Zn i B-6 moze miec jakiekolwiek skutki uboczne. Co innego hydroxyecdysone - padniecie ze smiechu jak przeczytacie co o nim pisza w encyklopedii PWN
"EKDYSTEROIDY, ekdysony, steroidowe hormony metamorfozy owadów regulujace ich przepoczwarczanie sie; najwazniejsze z nich to ekdyson i ekdysteron; znalezione takze w swiecie roslinnym, stad tez sa wyrózniane zooekdysony i fitoekdysony"

Jesli brales srodek z ekdysonami, ciesz sie Coolbart ze nie zaczales sie przepoczwarzac



Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem Cytodyne, wiesz ja jeszcze dojrzewam i po prostu zrobilem dyskoteke tesciowi ktorego i tak w moim wieku poziom jest wysoki i takie sa tego skutki.

Pozdrawiam Bartek
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra panowie ale czy zma cos daje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie nic nie daje, wiekszosc ludzi kupuje to dla jaj.

Pozdrawiam Bartek
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyka, kupilem asmag, zinkas forte i b6, ale wg opisu ZMA to dawka dzienna w jednym przypadku to 125% a w drugim 200%, wiec wypadaloby brac 15 tabletek asmagu dziennie zalecane dla doroslych 12 tab 3 razy dziennie po 4 tab), czyli jedno opakowanie wystarczyloby na 3 dni:((((((((, z cynkiem prosciej bo wystarczy 2 tabletki, na opakowaniu asmagu mam napisane 30 mg magnezu a nie 300mg, chyba ze cos zle zakumalem, jezeli jestem w bledzie to mnie oswiec


Darek M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3209
przeczytaj kilka postow wczesniej - post Tyki

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieniądze

Następny temat

Problem z HMB

WHEY premium