SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawsze świeży oddech

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie masz dziury w zebach;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 771
A ty w mózgu.
Pewien rodzaj nieprzyjemnego zapachu z ust, często towarzyszący wychodzeniu z gardła takich serowatych, również baaardzo nieprzyjemnych w zapachu grudek, spowodowany jest budową przełyku, takimi zakątkami, do których wpadają cząstki pożywienia i się tam rozgaszczają.

Radą na to jest płukanie jamy ustnej specjalnymi płynami (w aptece pytaj) i nic więcej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
prawda jest taka ze niekiedy komus nieprzyjemnie pachnie z ust bo po prostu nie uzywa nici dentystycznej.. tak. Ci co nie uzywaja - kupcie sobie, wsadzcie miedzy zeby, pojeździjcie i .. powąchajcie.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
esik & blokerka oboje Macie rację.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
tak sie składa że żadno z was nie ma racji. Zapach z ust to jedna z najgorszych przypadłośći ja takie coś mam od paru lat i nie moge się wyleczyć z tego żaden sposób lekarze w moim mieście położyli już na mnie krzyżyk bo nic nie pomaga, dziesiątki badań i lipa. Musze radzić sobe sam z tym i mam już swoje wypróbowane sposoby na maskowanie ale co z tego. Zaden lekarz nie moze stweirdzic co jest przyczyną gastroskopia nic nei wykazuje zreszta to temat rzeka można pisac i pisać.

Jeśli ci się nie polepszy to polecam forum www.halitosis.zh.pl jedyne w polsce tak rozbudowane forum, przykrst to ze zadnej z osob które tam są nie udało się wyleczyć, są kobiety majace po 45 lat leczą się od 20 lat robią drogie badania i NIC nie można zdiagnozować przyczyny.

Ciężkie jest życie z tym ale co zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Mają, ponieważ wiele przypadków właśnie z tego się bierze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
krzykacz uwierz mi nawet nie wiesz ile rodzajów zapachow moze byc z ust, taki zapach ktory znika po umyciu zebow to w zasadzie zerowy problem co innego jak myjesz zeby a zapach wraca po kilku minutach i nawet guma do zucia nie pomaga, forum ktore podalem odwiedzaja osoby ktore zeby maja jak kryształ a problem lezy sobie cholera wie gdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie muszę/chcę wierzyć ale rozumiem o co chodzi. Ale w/w są powodem (oczywiście u niektórych) tego typu dolegliwości. Oczywiście jest ich o wiele więcej (przyczyn), ale w/w na pewno się do nich zaliczają.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
sprobujcie tabletek cynkowych do ssania mozna je bez problemow nabyc w aptece naprawde pomagaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
@jonny braw przestan zartować ciekawe komu pomagaja bo ja nie znam osoby ktorej pomogly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z obojczykiem

Następny temat

cynk a lipomastia?

WHEY premium