SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wino - odblok tamoxifen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 498
Witam, wczoraj zakończyłem 8tygodniowy cykl winkiem w tapsach po 30mg dziennie i teraz czas na odblok. Mam tamoxifen 30 tabletek po 20mg, ale nie wiem czy jedna tabletka dziennie wystarczy czy może dwie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
AdaS_chce_być_fajny
A przyniesie jakieś pozytywne skutki jeżeli bym brał go dłużej czy wręcz przeciwnie? + czy jeszcze mam brać osłonki na wątrobę typu (essentiale forte) czy już odłożyć



Osłonki, możesz daĆ po winie , heparagen +rapacholin +5gramów lecytyny.

Nie rozumiem , drugiego pytania , tamox służy do pct lub jest to lek 2rzutu do leczenia gino na cyklu , może być nawet , lekiem z wyboru gdy ktoś zle toleruje ,, IA.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adaś,żebyś był fajny i uzyskał odp uzupełnij to. https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 498
1. WIEK: 20 lat
2. WAGA: 95,9
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 112
-udo: 60
-talia: 89
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4lata
6. DIETA:
-białko: ~230g
-węglowodany: ~200g
-tłuszcz: ~70g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ten jest moim pierwszym 8tyg
8. TRENING: 4x w tygodniu (5x cardio po 50min)
9. CEL CYKLU: redukcja, spalenie tkanki tłuszczowej/wody pod skórnej również
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: ostatni Kreatyna Cm3 ( ostatni raz w lutym tego roku)
11. POZIOM BF%: 8,9%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): średnie
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do tej pory żadne
15. PPM (podstawowa przemiana materii): wiek metaboliczny mam 12 latka(pomiar na wadze , jeżeli o to chodzi )
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115kg
-martwy ciąg: 160kg
-przysiad: 140kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niby jedna starczy,ale dla mnie tamox to jest ewentualy dodatek,podstawa jest clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 498
Czyli muszę się jeszcze w clomid zaopatrzeć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym tak zrobił, nie ufam samemu tamoxowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
AdaS_chce_być_fajny
Czyli muszę się jeszcze w clomid zaopatrzeć?




Listek nolvy całkowicie , wystarczy , po pierwsze winko bardzo słabo blokuje, po drugie wolę nolve z apteki, niż clomid z ug które są na czarnym rynku , po trzecie nolva wpływa na lipidy a winko to lider niekorzystnych zmian profilu lipidowego, po czwarte, nolva jest lepiej tolerowana niż clomid.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 498
Listek nolvy(rozumiem że bez recepty to dostanę)? Czyli nie nolvadex? A co z tym "tamoxifen"(bo właśnie to posiadam) ? Wtedy brać razem z ta nolvy czy samego i tamoxifen odstawić
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tamoxifen=nolvadex=nolva=tamox sub czynna Tamoxifenum


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-06-04 23:26:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
to bierz co , posiadasz jw kolega pisze to ta sam substancja 10dni po 1tabletce wieczorem.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 498
A przyniesie jakieś pozytywne skutki jeżeli bym brał go dłużej czy wręcz przeciwnie? + czy jeszcze mam brać osłonki na wątrobę typu (essentiale forte) czy już odłożyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obniżenie prolaktyny.

Następny temat

undestor - max stężenie

WHEY premium