SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

waga 11 latka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
11 lat waga 45 kg wzrost 160 cm czy ja dużo waże proszę o odpowiedź bo mi zależy :) Na praewde ja uważam że jestem gruba wy możecie ocenic czy tak czy nie po wzroście wieku i wadze :):( Dziękuje jeśli ktos odpowie szczersze prosze o szczerośc Dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
nie bardzo idzie powiedziec musisz zobaczyc czy masz faldki tluszczu na brzuchu duze najlepiej spytaj kogos z kolegow. radze ogarniczyc slodycze kolorowe napoje mc donaldy i tak dalej a starac sie zdrowo odzywiac popytaj rodzicow zeby np kanapki z szynka i salata ci robili do szkoly

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Waga jest odpowiednia .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ułóżcie mi plan treningowy

Następny temat

ustawa o powszechnym obowiązku obrony art 59 ust.10

WHEY premium